Druhé kolo Cool pražské únikovky je tu!

Druhé kolo Cool pražské únikovky je tu!


 

První kolo je za námi, populární úniková hra však nekončí. Do 15. října probíhá druhé klání o další zajímavé ceny. V rámci celoroční spolupráce hru připravil bikesharingový projekt Rekola spolu se značkou ovocných pivních mixů Cool nealko, díky které je zdarma.

Druhého kola se mohou zúčastnit pouze ti, kteří neabsolvovali srpnové. Pro účast ve hře přitom stačí pouze mobilní telefon s připojením k internetu a aplikací Rekola.

Jak to funguje?

Cílem je navštívit v libovolném pořadí čtyři místa v širším centru Prahy – Kampu, Smíchovskou náplavku, park Folimanka a Žofín. Na každém stanovišti se účastníkům v aplikaci objeví šifra, kterou je třeba vyřešit. Poté už soupeříte pouze s časem. Způsob přepravy mezi stanovišti je libovolný, jejich rozmístění však přímo vybízí k využití rekola – právě tak dosáhnete nejlepších časů. Hra může trvat dvě hodiny, ale ti nejlepší ji určitě zvládnou rychleji a zapojí se tak do klání o zajímavé odměny. Ve hře je předplatné Rekola či balení nealko ovocných pivních mixů Cool.

O co se soutěží?

Na tři nejrychlejší čeká předplatné Rekola Premium a k tomu karton 24 ks Cool nealko. Ostatní členové TOP 10 získají jednu z těchto báječných cen a na stylovou odměnu se může těšit i dalších 90 hráčů s nejlepším výsledkem.

Osvěž si den nejen díky Cool nealko, ale také bezva únikovce a vzhůru do sedla rekola!