Manufaktura uvádí novou limitovanou edici Jablko & Mandle

Manufaktura uvádí novou limitovanou edici Jablko & Mandle

Září je měsícem nového školního roku, sklizní, vinobraní a pro Manufakturu již tradičně termínem pro uvedení nové podzimní limitované edice. Edice je vždy inspirovaná českou přírodou a tradicí a díky omamné vůni a líbivému designu patří mezi naprosté bestsellery roku.


Ani letos Manufaktura své zákazníky o limitovanou edici neochudí, byť byla její letošní příprava vzhledem ke koronaviru více než komplikovaná. Vše se ale povedlo a 4. září Manufaktura představuje novinku
Jablko & Mandle. Je vyrobena s láskou v pražských Čakovicích, využívá ekologické obaly s příměsí recyklovaného PETU a samozřejmostí je šetrné složení s vysokým obsahem ingrediencí přírodního původu. 

Edice obsahuje: Zvláčňující sprchový a koupelový gel, Ochranný krém na ruce, Rodinný ochranný pleťový balzám, Relaxační koupelovou sůl, Lahodný sirup a Vonnou svíčku.

 

Proč Manufaktura letos sáhla po těchto dvou plodinách?

Jablko je typické pro naše zahrádky a sady a jeho hodnotu možná kvůli jeho zdánlivé obyčejnosti a dostatku často přehlížíme. Je nedílnou součástí naší kultury, je spojeno s vánočními zvyky, stává se vzorem pro ornamenty, námětem pro písně a pro svou chuť často i součástí výtečných pokrmů. Výtažky z jablka, bohaté na vitamín C, antioxidanty a minerály, mají skvělé hydratační a zvláčňující účinky, zjemňují pokožku, omlazují ji
a podporují její přirozenou pevnost a pružnost.

Mandle představují výjimečnou přírodní plodinu pro zdraví a krásu, známou už od nepaměti a mnohde uctívanou jako symbol dlouhého života a štěstí. Historie jejich pěstování u nás sahá až do 17. století. V šedesátých letech se u nás dokonce nacházelo více než 50 tisíc mandloní a nádherné mandloňové sady, ač již raritní, u nás najdeme i dnes. Jemný mandlový olej, bohatý zejména na vitamín E (vitamín krásy) přináší intenzivní regeneraci, hydrataci, výživu a zklidnění.

Sladkost a šťavnatost jablka doplněnou sametovými, hřejivými až lehce marcipánovými tóny mandle
si zamilujete na první přivonění…

Nová limitovaná edice je k dostání ve všech prodejnách Manufaktura a v e-shopu www.manufaktura.cz.