Zasoutěžte si o novou limitovanou edici Manufaktura

Zasoutěžte si o novou limitovanou edici Manufaktura


Láká Vás myšlenka užít si relaxační chvilku jen pro sebe a dopřát si zaslouženou péči? 

Manufaktura a její nová limitovaná edice Jablko & Mandle Vám to splní!

 

Proč Manufaktura letos sáhla po těchto dvou plodinách?

Jablko je typické pro naše zahrádky a sady a jeho hodnotu možná kvůli jeho zdánlivé obyčejnosti často přehlížíme. Je nedílnou součástí naší kultury, je spojeno s vánočními zvyky, stává se vzorem pro ornamenty, námětem pro písně a pro svou chuť často i součástí výtečných pokrmů. Výtažky z jablka, bohaté na vitamín C, antioxidanty a minerály, mají skvělé hydratační a zvláčňující účinky, zjemňují pokožku, omlazují ji a podporují její přirozenou pevnost a pružnost.

Mandle představují výjimečnou přírodní plodinu pro zdraví a krásu, známou už od nepaměti a mnohde uctívanou jako symbol dlouhého života a štěstí. Historie jejich pěstování u nás sahá až do 17. století. V šedesátých letech se u nás dokonce nacházelo více než 50 tisíc mandloní a nádherné mandloňové sady, ač již raritní, u nás najdeme i dnes. Jemný mandlový olej, bohatý zejména na vitamín E (vitamín krásy) přináší intenzivní regeneraci, hydrataci, výživu a zklidnění.

 

Nová řada Jablko & Mandle je jako stvořená pro nadcházející podzimní měsíce a její sladkou vůni se sametovými, až lehce marcipánovými tóny, si zamilujete na první přivonění… Kolekce je v prodeji od 4. září. Najdete v ní Zvláčňující sprchový a koupelový gel, Ochranný krém na ruce, Rodinný ochranný pleťový balzám, Relaxační koupelovou sůl, Lahodný sirup a Vonnou svíčku.

 

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte dárkový balíček, který obsahuje: Zvláčňující sprchový
a koupelový gel, Výživný & ochranný krém na ruce, Ochranný rodinný pleťový balzám s přírodními oleji a Lahodný poctivý sirup.

 

 

Pokud se na Vás štěstí tentokrát neusměje, seznamte se s novou limitovanou edicí v prodejnách Manufaktura nebo nakupte na e-shopu manufaktura.cz a užijte si podzim s vůní sladkých jablek a mandlí.

 

 

Výherci: R. Soukupová, J. Nováková, O. Hejralová