Luxusní doplňky pro váš domov

Luxusní doplňky pro váš domov

Dejte prostor fantazii a pomocí několika jednoduchých triků proměňte svůj dům v dokonalé místo k relaxaci a odpočinku.


Nejvhodnějšími místnosti pro jemné a chytré změny, jsou především otevřené prostory domu: hala, obývací pokoj, jídelna. Za málo peněz, zde můžete provádět změny s úžasnými výsledky!


U vchodu vsaďte na zelenou
Říká se, že máte jen jednu šanci udělat první dojem, takže je velmi důležité, jak vypadá vstup do vašeho domu (včetně zahrady a příjezdové cesty). Perfektně upravený trávník a udržovaná zahrada, zajistí vašemu domu nejen vyšší prodejní cenu, ale každý den se při návratu domů budete kochat tou nádherou ! Dejte si záležet na fasádě, bráně a vchodových dveřích. Dobře vypadají živé ploty i keře. Pokud bydlíte v bytovém domě, umístěte
k vašim dveřím například krásný květináč s pokojovou květinou, vytvoří příjemný a svěží dojem.


Nezapomínejte na poštovní schránku a číslo vašeho domu
Často vidíme rezavé a staré poštovní schránky před krásnými domy nebo čísla bytů / ulic vybledlé podle času
a počasí. Tyto malé detaily jsou však velmi důležité, pokud jde o elegantní vzhled domu a nesmí být zanedbávány. Snažte se mít svou poštovní schránku vždy čistotu, udržovanou, praktickou a dostatečně velkou. Pečlivě si vyberte design svého čísla umístěného na dveřích či plotu. Měli by být vyrobeny z odolného materiálu, vybrané podle stylu domu a ujistěte se, že jsou dobře viditelné.

 

Pravidlo č.1 – Závěsy musí být dlouhé!
Bez ohledu na to, jak krásná a drahá je látka, ze kterého jsou závěsy vyrobeny, pokud jsou příliš krátké, vypadají vždy lacině a levně. Závěsy by měli být dostatečně dlouhé a klidně i maličko ležet na podlaze, delší o 2–3 cm, mají romantickou a aristokratickou eleganci. Nezapomeňte na dostatečnou šířku závěsu, nejméně o 30 cm širší než okno, měli by tvořit záhyby, i když je okno úplně zakryté.

 

Jemný parfém dodá Vašemu domovu tu pravou atmosféru
Nikdo nechce nosit levný parfém, který nereprezentuje. Váš domov není „domovem“ bez výjimečné vůně, bez perfektně padnoucího parfému, dodávajícího mu osobitost a eleganci. Kytice čerstvých květin, dokáže provonět byt příjemnými tóny a pro trvalejší vůni zvolte svou oblíbenou ve formě vonných svíček nebo Home Aroma.

 

 

Oživte svůj dům díky umění
Umělecká díla dodávají vašemu domovu jedinečnost. Nezapomeňte vybírat kousky, které se vám líbí a odrážejí způsob vašeho života. Umělecká díla - obrazy, sošky - nemusí nutně stát celou vaši výplatu, ale musí mít příběh a duši. Neumísťujte do domu věci, o nichž nic nevíte, kromě skutečnosti, že jsou velmi drahé. Rozhodně neumísťujte do obývacího pokoje starý klavír, pokud na něj nikdo z vás neumí hrát. Vybírejte srdcem i hlavou!

 

 

 

zdroj: www.sabon.cz/cs