Soutěžte a podpořte na podzim svou imunitu!

Soutěžte a podpořte na podzim svou imunitu!

Už jsou tu opět chladná rána a s nimi i častější rýma a nachlazení. Hrajte s námi o dárkové balení od norské společnosti NaturaMed, která pro vás připravila hned dva doplňky stravy, které na podzim ocení každý. 


Ke správnému fungování vaší imunity přispěje Vitamín D3 Vita Solaris a normální funkci vašich zubůkostí
a mozku podpoří kvalitní rybí olej ve formě kapslí OmegaMarine Forte+.  

Většina z nás má nedostatek vitamínu D. Vitamín D totiž primárně získáváme ze slunečního záření, které ale není v našich klimatických podmínkách dostatečné po celý rok. S tím pak může souviset i celá řada zdravotních potíží, jako je například únava, svalová slabost, zhoršení kondice a nespavost. Vitamín D má vliv na mnoho důležitých procesů v našem těle. Přispívá ke správně fungující imunitěpůsobí proti ochablosti svalů
a udržuje jejich normální funkci. Velký vliv má i na naše kosti a zuby – zpevňuje jejich strukturu a zajišťuje lepší vstřebávání vápníku z potravy. 
Správnou denní dávku vám dodá právě Vitamín D3 Vita Solaris. 

Doby, kdy jsme museli užívat rybí tuk na lžičku, jsou ty tam! Pokud chcete mít jistotu, že máte dostatečný
a pravidelný 
íjem zdravých omega mastných kyselin i bez konzumace ryb, vsaďte na doplněk stravy OmegaMarine Forte+Díky jeho složení, které kombinuje hned čtyři typy mastných kyselin – omega 3, 6, 7 a 9, je ideálním zdrojem zdravých tuků. Pokud tedy nekonzumujete mořské ryby minimálně třikrát týdně, je užívání omega-3 ve formě potravinového doplňku vhodné a doporučované. 

 

Vitamín D3 Vita Solaris obsahuje nejvyužitelnější formu vitamínu D – tzv. vitamín D3. Jen jedna tableta obsahuje doporučenou denní dávku a pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vám zajistí adekvátní hladinu vitamínu D po celý rok. 

 

Zahrajte si s námi a tři výherci se mohou těšit na balíček dvou produktů od společnostiNaturaMed. 

 

 

 

Výherci: T. Nosek, J. Harcubová, M. Koutská