Salvatore Ferragamo představuje novou dámskou vůni

Salvatore Ferragamo představuje novou dámskou vůni

SOUTĚŽ o voňavou novinku!


 

Nová vůně Salvatore Ferragamo – AMO FERRAGAMO PER LEI – je ódou na radost, harmonii a péči
o sebe
 samu zahalenou do okouzlujícího akordu svěžích, průzračných tónů. Představuje nejčerstvější přírůstek kolekce vůní AMO FERRAGAMO. 

Vůně následující po svůdné AMO FERRAGAMO a optimistické AMO FERRAGAMO FLOWERFUvyzařuje touhu ženy znovu se propojit se svým vnitřním já prostřednictvím drobných každodenních rituálů, při nichž věnujeme čas sami sobě a které nám přinášejí potěšeníVytváří podmanivý efekt „druhé kůže“, zastavující běh času
a evokující
 obraz odhodlané ženy, která se rozhodla zaměřit se na sebe a své sny 

Eau de parfum z dílny parfémářů Marie Salamagne a Oliviera Crespa je zářivá, rafinovaná dřevitě-květinovo-pižmová kompoziceVůně se otevírá čistými ovocnými tóny hrušky a malinové šťavy, které se prolínají s romantickým srdcem z vonokvětky a průzračné magnólie. Základ představuje smyslnou kombinaci cedrového a santalového dřeva, kašmíru a pižma spřádající hřejivý závoj. Mix ovocných akcentů, zelených akordů a dřevitých nuancí vyzařuje pozitivní vibrace relaxující mysl.  

Ladnost linií flakonu evokuje preciznost italského parfémářství a lásku značky Farragamo k tradicím
a nadčasové eleganci. Flakon je zahalen do elegantního saténového povrchu. Skrze 
hladké sklo prosvítá jemně růžový odstín samotného parfému, zatímco na hrdle a víčku se třpytí drobné hranoly osobité textury Amo Ferragamo vůní. Tenká kožená mašle ovíjející hrdlo společně s nezaměnitelným AMO uzávěrem umocňují stylovost flakonu. 

 

AMO FERRAGAMO PER LEI 

Najdete exkluzivně ve FANN Parfumriích.

A také v soutěži u nás :-)
 
#AmoFerragamo 
#FerragamoParfums