Plakát koně? V těchto variacích určitě skvělá volba

Plakát koně? V těchto variacích určitě skvělá volba


Chcete mít určitou místnost naprosto originální? Pak rozhodně vsaďte na nějaké zajímavé plakáty, které vám to umožní. Vždyť vybrat nějaké zajímavé není dnes nijak výrazně složité. Moc hezcí jsou třeba takoví koně. Vždyť jde o maximálně ušlechtilá zvířata, která mají většinou svůj dlouhá léta šlechtěný rodokmen. V každém případě není od věci vybírat mnohé zajímavé plakáty, jež znázorňují různé koně. Hodit se vám takovéto výjevy mohou do jakékoli místnosti. Záleží jen na vás, který pokoj hodláte tímto originálním způsobem oživit.  

 

Kůň s nápisy jako netradiční variace 

Rádi byste měli doma nějaký netradiční obrázek koně, který by dokonale ladil s celkovým provedením interiéru? Pak se stoprocentně nebojte grafického motivu koně s nejrůznějšími nápisy. Jde skutečně o hodně netradiční pojetí, nicméně o to poutavější samozřejmě bude. Obrázek koně je černobílý. Kůň je typický dominantní černou barvou a nápisy jsou bílé. Vzhledově takovýto plakát rozhodně nezklame, ba naopak. Je úplně jiná než ostatní plakáty koně. Může vás jen tím, že je kůň v pohybu, dokonale motivovat k tomu, abyste šli něco dělat. Vždyť fyzický pohyb je nesmírně důležitý.    

Jemnost a divokost bílého koně 

 

 

  

Když se řekne bílý kůň, mnohým se vybaví nádherná romantika a vůně dálek. Jasně, právě ony člověka lákají neskutečným způsobem. Plakáty koně mohou právě symbolizovat nádhernou přírodu, vyjížďky a už jednou zmiňovaný pohyb. Bílý kůň vypadá na černobílém pozadí hodně dobře. Místnost se díky takovémuto plakátu výrazně prosvětlí, což je často docela zapotřebí. O dodání originálního půvabu danému prostoru se nemusí ani hovořit, je to totiž jasné.  

Barevní koníci pro oživení prostoru 

 

Potřebujete nějakou místnost dokonale oživit a neradi byste vsázeli na nějaké úplně konkrétní motivy? Jasně, vyberte si barevné koníky. Ti vypadají náramně a pozornost ostatních lidí zcela jistě upoutají. Optimální jsou hlavně do dětského pokoje. Tady svoji úlohu splní stoprocentně, tím si můžete být jistí. Jde fakticky o koně, kteří jsou na sebe doslova nalepení jeden na druhého. Barevně spolu sice nekorespondují, ale mohou se naprosto fantasticky doplňovat. Plakáty s koňmi tohoto typu si najdou místo i v některých jiných místnostech. Záleží na tom, co od konkrétního motivu očekáváte.   

Bílý kůň v zimní krajině Možná se vám bude zdát, že některé plakáty na zeď koně znázorňují vcelku fádně a nezajímavě. Nemusí tomu tak být. Třeba takovýto plakát bílého koně v zimní krajině by na první pohled mohla vypadat vcelku nezábavně a barevně jednotvárně, nicméně opak je pravdou. Když se přidají další tmavší odstíny, budete mít pocit, že se všechno rázem dostává do pohybu a scenérie je zkrátka nádherná se vším všudy. V minimalisticky pojatých obývacích pokojích se s takovýmito motivy stojí za to setkat.   

Tři koně v cvalu 

 

 

Koně, kteří jsou zachycení v pohybu, vypadají naprosto skvěle. Tím si můžete být jistí. Nabídnou nádherný pohled na pohyb se vším všudy. Vyrýsované svaly a divoké scenérie. I takto je možné popsat koně, kteří vyrazili na cestu. V jejich pohybu je cítit maximální dynamika a odhodlání, které každý z nás potřebuje. Určitě je zapotřebí i tento motiv velmi citlivě zapracovat do daného prostředí. Ne všude potřebujete mít nutně takovéto silné motivy.  

Rustikální aranžmá 

 

 

Máte doma interiér zařízení v rustikálním hávu? Pokud ano, stoprocentně se nebojte volit zvířecí motivy. Koně stojí za to, protože perfektně ladí třeba k mnohým přírodním materiálům typu dřeva či kamene. Výborný je i k pískovci nebo cihlám. Pokud chcete mít tu správnou venkovskou atmosféru, neměl by to být žádný velký problém. Fotografické prvky přidají koním na síle, takže se můžete těšit na skvostné pohledy. Je fakticky jedno, jakou barvu koní zvolíte. Alternativ je opravdu hodně. Záleží hlavně na konkrétním pokoji a vaší fantazii. Sladit motivy koní s okolím nebude nijak složité, není třeba se bát. Zvládne to i člověk, který není bytovým architektem.