Lepší podzim s Lepší.TV

Lepší podzim s Lepší.TV


Moderní sledování televize přes internet Lepší.TV si připravilo pro své zákazníky příjemnou novinku. Jedná se

o přidání stanic Cinemax a Cinemax 2 do balíčku HBO. Diváci se mohou těšit na prémiový obsah a kvalitní filmovou podívanou. Cena balíčku se ale tímto přídavkem nemění a zůstává stále stejná, tedy 219 Kč / měsíc. Na stanice se diváci mohou těšit od 1. 10.

„Začal podzim a lidé se nyní vracejí k televizi více než v kterémkoli jiném měsíci. Chtěli jsme jim proto dopřát něco extra a udělat přechod z prosluněných měsíců do těch chladnějších o něco příjemnější. Doufáme, že přidáním stanic Cinemax a Cinamax 2 se nám to povedlo. Zároveň se nám také podařilo zachovat stejnou cenu balíčku což je pro nás a rovněž naše diváky, velmi zásadní,“ komentuje novinku Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV. 

Lepší.TV přináší sledování 121 stanic až 30 dní zpětně, neomezené nahrávání a obrovskou videotéku bez příplatku. Sledovat lze kdekoli a kdekoli, třeba na tabletu, v počítači nebo v chytrých televizích. Aktuálně je možnost vyzkoušení na měsíc jen za 1 Kč, a to včetně balíčku HBO, nyní obohaceného i o stanice Cinemax
a Cinemax 2. Navíc bez jakýchkoli závazků.