Sportujte bezpečně s novými fitness hodinkami HONOR Watch ES

Sportujte bezpečně s novými fitness hodinkami HONOR Watch ES

Chcete na podzim posílit imunitu pravidelným cvičením, ale zároveň omezit riziková setkání v posilovně? Pak pro vás budou ideální volbou nové fitness hodinky HONOR Watch ES s funkcí osobního virtuálního trenéra, které vám pomohou s venkovním či domácím cvičením.


S příchodem podzimních plískanic je důležitější než kdy jindy posilovat svou imunitu. Jedním ze základních způsobů, jak toho docílit, je pravidelné cvičení, kvalitní spánek a vyvarování se stresu. To se snadno řekne, ale jak na to? Nové fitness hodinky HONOR Watch ES vám pomohou s pravidelným pohybem, zefektivněním spánku a s vyvarováním se stresových situací, čímž posílíte imunitu a udržíte si tak zdravý organismus.

Cvičte bezpečně doma nebo venku

Venkovní cvičení je ideální způsob, jak se v dnešní době udržet ve formě a zároveň omezit riziková setkání v posilovně. Ať už rády jezdíte na kole nebo jste nadšené běžkyně, s hodinkami HONOR Watch ES budete mít na výběr z databáze více než 95 různých režimů cvičení včetně venkovního běhání, cyklistiky nebo jógy. Skvělou zprávou pro všechny milovnice vodních sportů je, že díky vodotěsnosti až do hloubky 50 metrů si můžete
s hodinkami také zaplavat.

Vyhovuje vám spíše cvičit z bezpečí domova? Hodinky s funkcí osobního virtuálního trenéra vám poskytnou 12 animovaných tréninkových kurzů se 44 cviky ideálních pro cvičení v domácích podmínkách. Pokud se cvičením teprve začínáte, nemusíte mít strach. Virtuální trenér vám názorně ukáže, co cvičit a jak jednotlivé cviky dělat správně. Na základě údajů o srdeční frekvenci a spálených kaloriích navíc poskytne doporučení speciálně na míru pro zefektivnění vašeho tréninku, tak abyste dosáhly těch nejlepších výsledků.

Kvalitní spánek a vyvarování se stresu: základní pilíře pro posílení imunity

Společnost HONOR si uvědomuje, že klíčem k posílení imunity proti koronaviru je kvalitní spánek a vyvarování se stresu. S hodinkami HONOR Watch ES proto můžete sledovat dobu a kvalitu vašeho spánku. Technologie TruSleep™ 2.0 posléze vyhodnotí kvalitu spánku, a případně vám doporučí změny k jeho zlepšení. S technologií TruRelax™ se zase budete moci lépe vyvarovat stresovým situacím, které negativně ovlivňují vaše zdraví
a odolnost proti nemocem.

Hodinky HONOR Watch ES mají vše, co potřebujete pro udržení zdravého organismu. Kromě 24hodinového sledování srdečního tepu a spalování kalorií můžete na 1,64'' dotykovém AMOLED displeji sledovat i hladinu kyslíku v krvi. V neposlední řadě stojí za zmínku funkce monitorování menstruačního cyklu. S hodinkami budete mít možnost jednoduše sledovat jednotlivé periody, plodné období a naplánovat další cykly.

HONOR Watch ES: elegantní, lehké, spolehlivé

Elegantní, lehké a spolehlivé. Tak by se daly definovat nové fitness hodinky HONOR Watch ES. Hodinky jsou dostupné ve třech různých barvách (Meteorite Black, Coral Pink a Icelandic White), takže si je můžete plně přizpůsobit vaší náladě a sladit je se svým oblíbeným outfitem. Na výběr budete mít také z celé řady řemínků, ať už hledáte něco více ležérního, nebo řemínky vytvořené speciálně na sport. Díky své lehkosti vám perfektně padnou na ruku a nebudou vás omezovat v žádné aktivitě. Hodinky HONOR Watch ES se mohou chlubit kapacitou baterie, která vydrží až 10 dní na jedno nabití, přičemž k plnému nabití vám bude stačit pouhých 100 minut. K dispozici je také možnost rychlého nabíjení. Na 70 % hodinky nabijete za 30 minut. Seženete je za příjemných 2 499 Kč nyní v akci s fitness náramkem HONOR Band 5. Věnujte náramek kamarádce a porovnejte si pak své výkony.