Náš TIP: reproduktory pro lepší zvuk nejen hudby

Náš TIP: reproduktory pro lepší zvuk nejen hudby

PRODUKTOVÉ TIPY: Řada BT reproduktorů SENCOR NYX


Školákům sice skončily prázdniny, ale odpolední akce se spolužáky nebo víkendové parties nejen studentů, ale i jejich rodičů, mohou být doplněny o příjemnou hudbu. Ať si pouštíte jakýkoliv žánr nebo posloucháte tolik oblíbené podcasty, mohou se vám hodit Bluetooth reproduktory SENCOR SSS řady NYX.

Základním modelem, největším, obdélníkovým je SENCOR 1110 NYX. Na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin, výkonem 10 W a váhou pouhých 360 g jsou tak ideálním společníkem nejen na cesty. Deešťová přeháňka ani party u bazénu není problémem díky stupni krytí IPX7.

Reproduktor SSS 1110 NYX je vybaven funkcí TWS (True Wireless Stereo), která i z takto malého společníka dokáže získat kvalitní stereo zvuk. O ten se starají 2 aktivní reproduktory a 1 pasivní zářič. Zabudovaná 2 000 mAh Li-Ion baterie vydrží napájet reproduktor 6 hodin přehrávání a opětovné nabití standardní micro USB nabíječkou trvá necelé 3 hodiny.

Ve výbavě Bluetooth reproduktoru je i FM rádio, možnost přehrávání z TF karty a LED indikátor stavu nabití baterie. Spojení s chytrými zařízeními zajišťuje Bluetooth Audio 5.0 s dosahem až 30 m.

 

Na českém trhu je dostupný ve čtyřech barevných variantách (červený, černý, zelený a modrý) za 699 Kč.