4 tipy na rychlý oběd: Skvělou asijskou kuchyni připravíte za pár minut

4 tipy na rychlý oběd: Skvělou asijskou kuchyni připravíte za pár minut


Znáte ty dny, kdy je tolik práce, že si nestíháte ani zajít na oběd? Hladové krky pak večer doma odbýváte stále tím samým, protože nebyl čas vymyslet nebo připravit něco chutnějšího? Odteď můžete jíst jako v asijské restauraci bez ohledu na pracovní vytížení.

Řada kvalitních a čerstvých pokrmů Simply Fresh se nově rozrostla o čtyři hotové asijské pokrmy, které obsahují kvalitní ingredience a skvěle „autenticky“ chutnají. 

 

Přímo od šéfkuchaře

Za jejich recepturami totiž stojí šéfkuchař oblíbené asijské restaurace Yam Yam, která má v Praze čtyři provozovny a rozvážkovou službu. Jejich nabídka zahrnuje exotické pokrmy prvotřídní kvality, jejichž recepty šéfkuchař posbíral zejména v Thajsku a Indii.

Těchto zkušeností využila i řada Simply Fresh u svých čtyř novinek, které patří k nejoblíbenějším jídlům zmíněné restaurace. Její portfolio se rozrostlo o polévku s nudlemi a hovězím masem Pho Bo, kuřecí Kung Pao
s jasmínovou rýží, Červené kari s kuřecím masem a jasmínovou rýží a Udon nudle s kuřecím masem.

 

Hotovo za tři minuty

Všechny chlazené pokrmy mají praktický obal, který obsahuje pravé asijské ingredience a exotické koření. Jejich příprava už nemůže být rychlejší: Stačí ohřát pouhé tři minuty v mikrovlnné troubě a můžete servírovat.

  

 

Cena: 99  Kč/ks