MIKOLAS JOSEF představuje nový song Lalalalalalalalalala

MIKOLAS JOSEF představuje nový song Lalalalalalalalalala

Jeden z nejstreamovanějších českých umělců v historii Mikolas Josef představuje další očekávaný single Lalalalalalalalalala


 

Singl je reakcí na současnou složitou dobu a navazuje na Mikolasovo nedávné prohlášení. Je o odmítání neupřímných vztahů (fake love), o odmítání falešného světa sociálních sítí, o bezmoci a složité situaci umělců v době, kdy je ohrožena jejich existence a nepřichází pro ně ve skutečnosti žádná řešení. 

ČERVENÝM „STREAMUJ” přes krvavý cover vybízí ke Streamování.

Jak Mikolas vysvětluje: „V době, kdy se musíme přizpůsobit a zastavit svoje koncerty, má smysl otevřít téma nelegálního stahování hudby i filmů a podpořit tak vnímání hodnoty umění. V běžném obchodě taky zaplatím, za to, co si koupím.” Podle Mikolase je v právě nyní nutností naučit se hledat hudbu na legálních digitálních hudebních službách a vnímat ji jako produkt, který vznikl za určitých nákladů.

 

Zpěvák, který z získal dosud nejvyšší umístění z české republiky v soutěži Eurovize, má nyní 52 milionu streamů (tj. stažení) v rámci jeho Top 10 populárních singlů a vice než 100 milionů shlédnutí na Youtube.

Singl s názvem Lalalalalalalalalala vychází tentokrát ve čtyřech různých verzích včetně verze akustické. Tyto verze budou pro fanoušky postupně vycházet po dobu jednoho měsíce. Ve stejný den, kdy vychází nový singl Mikolas spouští novou kolekci Merche inspirovanou tímto singlem, kterou Mikolas navrhl spolu s Dianou Gan. Hudební video k singlu vychází 10 dní po premiéře tj 19.10. Fanoušci se mohou také těšit na Mikolasův krátký dokument o návratu a jeho vstup na Tik Tok.

 

 

 

 

               

Mikolas Josef je v současné době jedním z nejvíce streamovaným umělcem v české historii. Jeho letní Acapella s aktuálně téměř 17 Mio zhlédnutími na Youtube byl číslo 1 v České republice a v Polských rádiích. Jeho poslední singl Colorado se umístil na 2. místě na Shazamu a udržel si své místo několik týdnů. Jeho nejpopulárnější singl Lie to Me nedávno dosáhl 31 MIO streamů. Během soutěže Eurovize dosáhl Mikolas nejlepšího výsledku, když obsadil 6. Místo. V roce 2019 uspořádal Mikolas svou vůbec první show a šokoval tím, že jí s 4 000 diváky vyprodal. Stal se členem 30 pod 30 – jedním z nejinspirativnějších čechů a objevil se na obálce časopisu Elle Man.

 

 

zdroj fotky z natáčení: Fernando Pedro Salgado