Zpříjemněte si podzim s čokoládou od BON BON

Zpříjemněte si podzim s čokoládou od BON BON

BON BON - Česká značka, převážně ruční výroba, špičkové zahraniční i české suroviny
a vlastní receptury


To všechno je základ úspěchu našich produktů.

BON BON je obchodní značka společnosti Kovandovi s r.o., vlastnící malou ruční výrobu čokolády, která vytváří a prodává originální, ručně tvarovanou čokoládu, pralinky a speciality z nugátu a z marcipánu. V desítkách obchodů a obchůdků, v několika zemích EU, jak ve vlastní síti, tak i formou franšíza, nabízí originálně zpracovanou čokoládu a marcipán BON BON."

Zažitému trendu "belgických pralinek" se zakladatelka společnosti, Petra Kovandová, postavila již při samotném vzniku firmy v roce 2007. Ty "svoje pralinky" začala vyrábět z kvalitní italské čokolády s různými podíly obsahu špičkového kakaa.

Výroba pralinek BON BON je potom postavena zejména na proslavené šikovnosti českých rukou s minimální pomocí strojů.

"Skoro denně plníme více než sto druhů pralinek, krájíme nugát, obalujeme kuličky, hrudky, barvíme a tvarujeme marcipán ... Používáme jen ten nejlepší výrobní materiál: čokoláda je z Itálie, marcipán a kakao vozíme
z Holandska, nugát nám dodává německá společnost a k tomu nakupujeme mnoho poctivých českých surovin: máslo, smetanu, rum, mandle, lískové a vlašské oříšky .....

Téměř všechny technologické postupy výroby našich pralinek probíhají ručně: potírání forem, temperace čokolády, zahřívání či vlastní plnění a také míchání náplní, většinou podle vlastní receptury. Kromě pralinek vyrábíme také marcipánové figurky z mandlové hmoty."

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o 3x balíček pralinek v hodnotě 500 Kč!

 

Správnou odpověď hledejte na www.bon-bon.cz.