Parní žehlička LAURASTAR prádlo vyžehlí, a ještě zlikviduje viry a bakterie

Parní žehlička LAURASTAR prádlo vyžehlí, a ještě zlikviduje viry a bakterie

Žehlení se zcela zásadně mění. Nové technologie ze Švýcarska zjednodušují práci, dělají výsledek žehlení dokonalým, a navíc mají pozitivní dopad na zdraví.


V dnešní době získává žehlení opět na významu. Spolehnout se v době pandemie Covid-19 jen na sušení prádla v sušičce nejde. Opět se vracíme k žehličkám. Nejen kvůli dokonale vyžehlenému oblečení, ale i jeho zdravotním účinkům. Švýcarský žehlicí systém LAURASTAR s patentovanou technologií nabízí i bonus navíc. Vysoká pára žehlení umí likvidovat viry, bakterie, roztoče i houby. Prádlo se tak zbaví až 99,999 % bakterií.

Inovace, které vše mění

Čím je ještě žehlicí systém LAURASTAR unikátní? Skutečně nejde jen o lepší žehličku, ale o propracovaný systém s mnoha vychytávkami, mezi kterými vyniká 3D aktivní žehlicí plocha či aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem.

Sílu páry pro žehlení pochopíte až nyní

Parní generátor LAURASTAR vás překvapí. Pára toho umí skutečně více, než na co jste zvyklí u klasické napařovací žehličky. Přenosná parní stanice LAURASTAR LIFT XTRA zkrátí dobu žehlení na polovinu času, oblečení vrátí jeho tvar, oživí jej a obnoví jeho objem. Šmrnc dá snadno i již odloženému oblečení. Přitom žehlení se prování přímo na ramínku. Systém je vybaven již zmíněnou profižehličkou s 3D žehlicí plochou, pára pracuje pod tlakem 3,5 baru, zásobník na vodu je odnímatelný a zařízení má velice tiché čerpadlo. Voda se zahřívá pouze 3 minuty a při nečinnosti má zařízení vnitřní autostop po 10 minutách. Už se tedy nemusíte vracet domů jen proto, že si nejste jisti, zdali jste vypnuli žehličku.

Co ještě parní generátor umí? Pomůže vám s nastavením správné teploty žehlení. Systém má integrovanou inteligenci pro nastavení ideální teploty pro všechny tkaniny. Zajímavá je též práce s párou, kdy je hygienická DMS pára doplněna tzv. pulzní párou. Ta se rozptyluje v krátkých přerušovaných dávkách. Díky tomu je oblečení dokonale vyžehleno v kterémkoliv místě bez ohledu na strukturu oblečení.