Jak vypadat o pár let mladší: máme pro vás několik tipů

Jak vypadat o pár let mladší: máme pro vás několik tipů


Snem každé ženy je vypadat o pár let mladší. K dosažení mladistvějšího vzhledu si přitom dámy pomáhají pomocí různých procedur a produktů. V tomto článku vám prozradíme několik jednoduchých tipů, jak si pár let ubrat. Díky tomu se budete cítit lépe a sebevědoměji. Pojďme na to.

Zbavte se přebytečných kil

Právě teď přichází na scénu období, kdy se máme tendenci více zahalovat. Náš šatník ovládnou roláky, svetry
a dámské bundy nejen na podzim, ale i v chladných zimních měsících přijdou vhod. Když se do cvičení pustíte právě teď, máte šanci v příštím roce vykouknout jako úplně jiný člověk.

Receptů na to, jak rychle zhubnout, najdete na internetu spoustu. Důležité však je vybrat si takový způsob, který bude opravdu účinný a trvale udržitelný. Vsaďte na zdravou, vyváženou a pravidelnou stravu a do svého života zařaďte také pravidelný sport a cvičení.Pomozte si stahovacím prádlem

Pokud jste netrpělivá a nechce se vám čekat, až se efekt cvičení a zdravé stravy dostaví, nemusíte zoufat.
V takovém případě si totiž můžete vypomoct alespoň stahovacím prádlem, které efektivně zakryje pár kilo navíc a vy se budete rázem cítit štíhlejší a sebevědomější. Nejlepší stahovací prádlo přitom poznáte podle toho, že opravdu těsně obepne vaši postavu.Vyrazte ke kadeřníkovi

Polámané, suché a zničené vlasy vám bohužel přidají několik let navíc. Pokud proto chcete vypadat mladší, lze určitě doporučit o své kadeře odpovídajícím způsobem pečovat. Ke kadeřníkovi choďte opravdu pravidelně
a nechte si vždy zastřihnout zničené konečky. Zároveň zakryjte šediny a vyzkoušejte nějakou novou barvu.

Hydratujte a pečujte o svou pleť

S přibývajícím věkem pleť ztrácí svoji pružnost. Proto je nutné ji pořádně hydratovat, a to zevnitř i zvenku. Myslete na dostatečný pitný režim a pořiďte si kosmetiku, která vyživí vaše buňky.

Zároveň je důležité myslet i na ochranu pleti před sluncem. Nadbytek slunečních paprsků může způsobit předčasné vrásky, méně pružnou pokožku a pigmentové skvrny. A nic z toho našemu mladistvému vzhledu příliš nedodá.

Nechte si vybělit zuby

Postupem času mohou naše zuby žloutnout. Jejich pěknému vzhledu nepřispívá ani konzumace kávy a čaje nebo kouření. V určitém okamžiku vašeho života proto myslete na vybělení vašeho úsměvu. Poraďte se se svým stomatologem, jaký způsob bude pro vaše zuby nejlepší a pusťte se do práce.

Udělejte revizi v šatníku

Ostatní máme tendenci hodnotit podle prvního dojmu. A na tom se kromě jiného podílí i naše oblečení. Neoblékejte se proto zbytečně usedle. Otevřete si šatní skříň a vyřaďte všechny kousky, které vám v nějakém ohledu nelichotí. Platí, že černé kousky v blízkosti obličeje vám přidají několik let navíc. Nebojte se džínů a šatů a nestyďte se ukázat své křivky. Zároveň investujte do kvalitní a dobře padnoucí podprsenky, která vám vykouzlí svůdný dekolt.

Myslete mladě

Pokud o sobě budete mluvit jako o staré, budete se staře také cítit. Takovým myšlenkám se proto vyhněte. Zakažte si používat věty ve stylu: „Když jsem byla ve tvém věku...“. Snažte se také obklopovat se čas od času mladšími lidmi a ne jen svými vrstevníky.

Investujte do kvalitního make-upu

Ani ten nejkvalitnější make-up nedokáže zcela skrýt vrásky. Ale pomůže vám je aspoň zmírnit. Místo hutného make-upu vsaďte spíše na tekuté druhy make-upů. Vyberte si odstín, který bude skvěle odpovídat odstínu vaší pleti a nebude na ní působit nepatřičně. Při líčení nanášejte rozumné množství produktu a pořádně jej rozetřete.

 

Tipů pro mladší vzhled existuje spousta. Myslete pozitivně, smějte se a travte čas s lidmi, které máte rádi. Uvidíte, že se to na vás podepíše a vy budete na okolí rázem působit klidnější, šťastnější a tím pádem i mladší.