Zbavte své tělo jedovatých látek s KetoMixem

Zbavte své tělo jedovatých látek s KetoMixem

Nedaří se vám hubnout? Máte špatnou pleť a vlasy, lámou se vám nehty? Cítíte se bez energie
a chuti do života, jste nervózní nebo vás pořád něco bolí? Přemýšlíte, čím to může být, a vinu dáváte podzimní únavě? Jenže za tím vším mohou být jedovaté toxiny, které máte uloženy ve vašem těle. 


O jarním detoxu už každý slyšel, ale na ten podzimní se neprávem zapomíná. Přitom právě podzim je tou správnou dobou, kdy probudit tělesnou energii a nabrat síly na přicházející zimu. Ačkoli se tělo průběžně pročišťuje samo, není od věci mu v tomto směru pomoci.

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu. To je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy - obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Pravidla správného detoxu

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
  • Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
  • Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
  • Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správné detoxikační pomocníky z bylinné říše.
  • Zvyšte příjem vitamínů.

 

Vyčistěte své tělo pomocí bylinné detoxikační kúry

Pokud nevíte, jak s detoxem začít, pořiďte si měsíční bylinnou kúru KetoMix. Za měsíc pročistíte své tělo ale i ducha. Nastartujete vaši energii, zbavíte se jedovatých látek. V kombinaci s KetoMix dietním plánem podpoříte bylinnými čaji i proces hubnutí. Bez hladovění a námahy. Měsíční kúra na podporu hubnutí obsahuje směsi na
4 týdny. Každý týden budete pít jiný bylinnou směs.

 

Detox pro lepší imunitu

KetoMix Detox - čistě přírodní přípravek obsahuje výtažky z ostropestřce. Jeho pravidelná konzumace přispívá k udržení normální činnosti jater a metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartuje váš metabolismus. Spolu s detoxikačními tabletami můžete užívat také KetoMix multivitamin s minerálními látkami. Kromě toho, právě na podzim jsou vitamíny skvělým pomocníkem pro zvýšení vaší imunity. Odlehčit byste měli i vašemu trávení, proto doporučujeme do jídelníčku zařadit i bezlaktózový koktejl s čokoládovou příchutí. Ten je zcela bez lepku, je lehce stravitelný a vašemu tělu dodá kvalitní bílkoviny i vlákninu. Do správného detoxu se hodí
i konjakové těstoviny, které jsou zcela bez sacharidů. Mají minimální energetickou hodnotu a jsou velmi šetrné k trávení. Zakoupit je můžete na www.slimpasta.cz ale i na www.ketomix.cz.

 

KetoMix – dietní program pro změnu vašeho životního stylu

Možná byste společně s pročištěním organismu chtěli i zhubnout. To se vám s detoxikačním balíčkem určitě povede. Ale pokud toužíte po větší a viditelnější změně vašeho zevnějšku, pořiďte si některý z balíčků české ketonové diety KetoMix. Získáte tak nízkosacharidové potraviny pro celou dobu vaší diety - ať už bude trvat 14 dní nebo několik měsíců. Kromě samotných jídel obdržíte také výživové poradenství zcela zdarma. KetoMix vás naučí, jak správně jíst i po skončení diety a svá ztracená kila už nikdy nenabrat zpět. Zajímá vás víc? Podívejte se na www.ketomix.cz, kde najdete všechny potřebné rady i informace. 

 

 

 

Chtěli byste si zasoutěžit o startovací balíček a Multivitamin značky KetoMix?
Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte dietní plán na 7 dní!

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherce: P. Trčková