Stylové dámské hodinky klamou svým elegantním tělem!

Stylové dámské hodinky klamou svým elegantním tělem!

kolekce Certina DS Action Lady Diamonds


SOUTĚŽ!


Společnost Certina přišla i tento rok na trh s novými modely hodinek pro akční ženy, kterým budou hodinky těmi nejlepšími parťáky do kanceláře, na schůzkách i ve volném čase.

Všechny modely kolekce AQUA jsou voděodolné minimálně do 20 barů - a proto jsou perfektní výbavou
do každého dobrodružství.

DS Action Lady Diamonds právem náleží do kategorie Action Aqua – tento model je voděodolný až do 200 m (tlak 20 BAR), není tedy problém vyrazit si s nimi zaplavat, sprchovat se nebo třeba vyrazit na túru do vysokých hor. 

A v čem jsou hodinky tak výjimečné? Kromě svých sportovních vlastností je pohání švýcarský quartzový strojek ETA s technologií Precidrive™ (model Certina byl otestován nezávislou švýcarskou testovací laboratoří Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres a byl mu udělen certifikát kvality) a mohou se tak pyšnit označením chronometer. Kouzlo hodinek tkví také ve svém propracovaném designu.

Perleťový číselník zdobí na 12. indexu 3 pravé diamanty. Jemné diamanty s jednoduchým výbrusem v kvalitě Top Wesselton při každém pohybu hází nádherný třpyt, který dotváří jedinečnost perleti na pozadí. Číselník je chráněn safírovým sklíčkem odolným poškrábání s antireflexní vrstvou, se kterou je příjemný pohled na hodinky i při pobytu na ostrém slunci.

Celkový vzhled dokresluje decentní tah z nerezové oceli ve stříbrném provedení.

Hodinky Certina DS Action Lady Diamonds jsou nejen krásným doplňkem, ale skutečně funkčními hodinkami pro každou moderní ženu. Tímto dárkem se trefíte do vkusu každé! K dostání na www.mojecertina.cz.

 

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o jedny krásné hodinky značky Lorus.
K zakoupení jsou na www.mujlorus.cz.

 výherní hodinky 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.