Faith in Nature - nová řada s vůní grepu a pomeranče

Faith in Nature - nová řada s vůní grepu a pomeranče

Vyhrajte voňavou novinku!


Hýčkejte své vlasy pomocí šamponu a kondicionéru s osvěžující citrusovou vůni, kterou mu dodávají přírodní silice pomeranče a grapefruitu. Přírodní šampon i kondicionér napomáhají vzpružit a oživit vlasy. Jsou vhodné především pro normální až mastné vlasy. Usnadňují rozčesávání vlasů, dodávají vlasům výživu, hebkost a lesk. Zároveň jim navrací jejich přirozený ochranný film a chrání je před nepříznivými vlivy. Grep
a pomeranč pečuje o vlasy, které dokonale vlasy vzpruží a zanechá je příjemně provoněné.

Každý z šamponů, kondicionérů a sprchových gelů je vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity a je vytvořen přímo pro konkrétní typ vlasů a pokožky. Řada přírodních šamponů a sprchových gelů Faith in Nature, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny vlasové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Drtivá většina výrobků vlasové péče obsahuje důležité oleje a esenciální oleje v BIO kvalitě.

Produkty Faith in Nature:

  • přírodní sprchový gel s výtažky grepu a pomeranče
  • přírodní šampon s výtažky grepu a pomeranče
  • přírodní kondicionér s výtažky grepu a pomeranče

 

Osvěžující ovocné produkty – šampon a kondicionér pro normální až mastné vlasy, k tomu sprchový gel obsahují směs grapefruitů a pomerančů, které vynikají čistícími schopnostmi. Dále obsahují květinové výtažky, oleje z citrusů, glycerín a vitamín E, složky, které oživí a posílí vlasy a vlasovou pokožku a krásně provoní celé tělo.

   

Vyrobeno v Anglii.

Množství 400ml, cena produktů 199,- Kč.

Výrobky zakoupíte na BioDrogerie.cz a www.tetadrogerie.cz

 

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 100 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu…

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:

  • 99% použitých látek je přírodního původu
  • 100% přírodní vůně
  • Produkty bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
  • Balení ze 100% recyklovaných materiálů
  • Produkty vhodné pro vegany - certifikováno Vegan
  • Produkty netestované na zvířatech - značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků, ale ani surovin na zvířatech.

V prodeji jsou i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů.
Vše naleznete na www.faithinnature.cz nebo  BioDrogerie.cz.

 

U nás tento krásný a vońavý balíček můžete vyhrát.
Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete vylosování :-) 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.