NAŠE TIPY: Dárky, které můžete sníst!

NAŠE TIPY: Dárky, které můžete sníst!

Nechejte se inspirovat nákupem dárků, které se neztratí!


Nejlepší šunka s tradicí? Jednoznačně Pražská od Hamé.

Pražskou šunku nyní nabízí značka Hamé, která tak chce svým zákazníkům zprostředkovat to pravé české dědictví. Těšit se tedy můžete na vynikající kvalitu, nezaměnitelnou chuť i vůni. Samozřejmostí je vysoký podíl masa (80 procent). Konzerva od Hamé obsahuje 340 gramů Pražské šunky. Její součástí je jednoduché otvírání. Šunku lze konzumovat v nejrůznějších kombinacích zatepla i zastudena, s pečivem či přílohami,  i zeleninou , ale opravdovým gurmánům stejně nejlépe chutná úplně samotná.

  Pražská šunka, Hamé, 99,90 Kč

 

Dárkové balíčky pro každého od eDelikatesy

Elegantně zabalené dárkové koše a balíčky vybrané z nejzajímavějších produktů. Připravit vám mohou i dárkové koše všech možných velikostí, tvarů, obsahu i ceny. Vybraný dárkový balíček vám nebo na vámi určenou adresu doručíme do 2 pracovních dnů. Rádi za vás obstaráme doručení vašim klientům, tím vám odpadnou starosti jak rozeslat dárky např. v hektickém vánočním období na 100 rozdílných adres.

 

Krušovice Královský Ležák 12

Vánoce za rohem a vy tápete, čím potěšit tátu, dědu, bratra, strejdu nebo kamaráda? Vybírejte královsky! Do konce roku máte šanci koupit limitovanou edici sixpacku prémiového krušovického ležáku. Krušovice Královský Ležák 12 je typický svou zlatavou barvou, plnou sladovou chutí a příjemnou, dlouho doznívající hořkostí. Té je dosaženo použitím vybraných odrůd českého chmele ze žatecké chmelařské oblasti. Při výrobě sládci používají vlastní kmen kvasinek a tři druhy velmi kvalitních českých a moravských sladů. Díky svým vlastnostem je excelentním pivem pro všechny milovníky hořkých a plných piv českého typu. 

  Doporučená cena: 19,90 Kč za plechovku 

 

Tipy na dárky pro tatínka, partnera nebo dědečka: Kulinářství-Vosek

Vyberte pro muže dárek ve formě delikates, které jsou nejen výtečné na ochutnání, ale lahodí i oku. Mezi takové rozhodně patří cuketové čatní pikant. Tato pálivější verze skvěle dochutí správně připravený steak nebo jiná oblíbená masa. Pánové si určitě zamilují vlajkovou loď kulinářství – sušená cherry rajčátka v oleji, která podtrhnou jakýkoliv pokrm a zůstanou bezpochyby v úžasu i po ochutnání netradičního džemu – meruňka a slivovice.

 

Barista Espresso – 1 kg zrnkové kávy, Tchibo.cz

Naše nejlepší espresso: vyrábí se z kávových zrn, která pocházejí z odpovědné zemědělské produkce a jsou zušlechťována pomalým pražením v bubnové pražičce. Jemný základ s něžnými tóny hořké čokolády a oříškovým akcentem. Nyní nově se speciálním uzávěrem pro zachování čerstvého aroma, ideální dávkování a snadné opětovné uzavření obalu. 100 % Tchibo Arabica. Vhodná do plnoautomatických kávovarů

 Cena 499 Kč.

 

Voucher na Školu vaření v Café Buddha

Asijské a Thajské restaurace Café Buddha Norská 14 a asijská škola vaření/ již sedmým rokem úspěšně fungují na pražské gastro scéně, kde diktují autentické asijské noty a postupně si díky svým službám získávají tu nejnáročnější klientelu. Pod pokličkou těchto komorních restaurací najdete nejen vášeň pro asijské jídlo, ale i velké odhodlání dostat se ve světě gastronomie na nejvyšší příčky. Významný posun tato netradiční restaurace právě zažívá. Vybrat si můžete z široké škály všech světových kuchyní.