Kopřiva, přírodní pomoc pro mastné vlasy

Kopřiva, přírodní pomoc pro mastné vlasy


Kopřiva (urtica dioica) skrývá ve svých kořenech poklad: aktivní látku se silnou schopností snižovat tvorbu mazu ve vlasové pokožce. Této vlastnosti využívá Klorane, francouzská lékárenská botanická a eko-zodpovědná péče, v řadě přípravků na mastné vlasy a mastnou vlasovou pokožku. Kopřivu pěstuje ve východní Evropě (Polsko, Albánie, Bulharsko) podle standardů organického zemědělství. Její kořeny se sklízí ručně na podzim a v zimě a suší se přirozeně na slunci.

 

Kouzelný prášek, který šetří přírodu

Klorane přichází nyní s novinkou pro čisté vlasy a vlasovou pokožku, ale také pro čistou planetu. Šampon-maska 2v1 s BIO kopřivou a jílem myje vlasy a čistí vlasovou pokožku zároveň. Složení je bohaté na přírodní pudry, redukuje nadměrnou tvorbu mazu a kontroluje tvorbu mazu na 48 hodin. Vlasy tak vydrží déle čisté
a nemusíte ji je tak často umývat.

Díky jedinečnému složení a konceptu také šetří přírodu a spotřebu vody při výrobě. Má bioodbouratelné složení, neobsahuje vodu a tvoří ji minimum ingrediencí. Každá dávka je zabalená ve 100 % ekologickém obalu, recyklovatelném a snižujícím enviromentální stopu.

 

Snadné a rychlé použití

Použití je velmi snadné a příjemné. Vysypete obsah sáčku do dlaní, nanesete na mokré vlasy. Prášek se okamžitě změní v pěnu a vy si umyjete vlasy, jako by to byl šampon. Necháte působit 1-2 minuty a důkladně opláchnete. Již není nutné použít šampon, protože Šampon – maska 2 v 1 myje a čistí v jednom kroku. 1 balení obsahuje 8 sáčků, používá se 1 sáček 1x týdně a balení Vám tedy vystačí na 2 měsíce.

 

K dostání v lékárně, www.klorane.cz.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o tři masky Klorane.

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.