Náš TIP: Mikulášská nadílka pro každého člena rodiny

Náš TIP: Mikulášská nadílka pro každého člena rodiny


Sladké čekání na Ježíška

Čekání na Ježíška je v očích dětí často nekonečné. Připravte jim proto každý jeden prosincový den malé sladké překvapení, které čeká za čtyřiadvaceti okénky adventního kalendáře Haribo. Tam se ukrývají mini balení nejoblíbenějších bonbonů jako Zlatí medvídci Goldbären, Phantasia, Tropi Frutti či Happy Cola, ovocné karamely MAOAM nebo vánoční speciály plné želatinových bonbonů rozmanitých ovocných příchutí tvarovaných dle typických vánočních motivů. Oslaďte vašim nejbližším advent a čekání na Ježíška, adventní kalendář Haribo potěší malé i dospělé.

 Doporučená cena je 229 Kč.   

 

Mikuláš chodí i za dospěláky

Přiznejme si, že vymyslet originální dárek pro pány není nic jednoduchého. Buď všechno mají, co nemají to si chtějí koupit sami a tzv. „měkkouše“ dostatečně neocení. Vsaďte proto na léty prověřenou klasiku, kterou je Jack Daniel’s, ve speciálním dárkovém balení. Box v sobě skrývá nejen oblíbenou Tennessee Whiskey No.7, ale také placatku s jedinečným designem. Chuť pravé americké whiskey, jejíž výrobní proces se nezměnil již více než 150 let, potěší nejeden pánský jazýček.   

 Doporučená cena: 749 Kč

 

Adventní kalendář pro maminky

Zapomeňte na chvíli na okolní svět, napusťte si vanu, zapalte svíčku a rozvoňte svůj domov vůní přírody. Čekání na svátky si můžete zkrátit i s ADVENTNÍM KALENDÁŘEM, který ukrývá 24 překvapení – pro každý den jedno. Najdete na www.yves-rocher.cz

 

 
Pro brášku: Jurassic Spark od Lush.cz 

Tenhle dárek je perfektní pro všechny vanové dobrodruhy. Cestujte v čase od pravěku až do zářné robotické budoucnosti
 Cena 400 Kč/ks