Revoluční vánoční dárek. Věnujte (si) nové životní možnosti

Revoluční vánoční dárek. Věnujte (si) nové životní možnosti

Chcete vánočním dárkem vyjádřit více? Podporu a lásku, kterou ke svým nejbližším chováte? Stále častěji se pod stromečkem objevují dárkové koše plné lahůdek a cukroví. Nejnovější technologie, oblečení, u kterého panuje strach, zda se bude líbit a padne. Vyhněte se letos obavám a stresu z vybírání dárků. A naopak věnujte něco, co má skutečně smysl. 


KetoMix už změnil nebo ovlivnil život k lepšímu více než 100 000 lidem. Otevřel jim nové možnosti a stal se jejich odrazovým můstkem při objevování další životní cesty. Nejenže dieta KetoMix pomáhá zbavit se nechtěných kil, ale každého naučí a přivede k zásadám zdravého stravování a pravidelnému jídelníčku.

Jak KetoMix funguje?

Když se v jídelníčku omezí příjem sacharidů, v těle nastane přirozená biochemická reakce. Začne cukry nahrazovat ketony, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A tak kila začnou ubývat. Stav zvaný ketóza nastává v těle velmi rychle. Už druhý nebo třetí den po zahájení této diety. Teď si možná říkáte, že ne každý je výživový poradce, aby věděl, které potraviny cukry obsahují. A nemá čas to studovat a nechce se mu vzdát se sladké chuti. Jenže právě od toho je tu KetoMix. Česká dieta, která obsahuje všechno pro to, aby tělo prospívalo a zároveň hublo. 

KetoMix neustále vyvíjí nová jídla ale i pochutiny. Proto můžete vánoční balíček pro své blízké ozvláštnit nízkosacharidovými čokoládami , lískoořískovými krémy, pudinkem , perníkem ale třeba i sušeným masemnachos i chipsy. Během zdravého jídelníčku je důležité dodržovat také pitný režim. Pro jeho zpestření tak KetoMix nabízí pomerančový sirup a další (ne)sladké nápoje, ale i detoxikační bylinné čaje nebo kávu na podporu hubnutí .

 

 

KetoMix, to je rychlé a snadné hubnutí – na www.ketomix.cz najdete velké množství nízkosacharidových jídel
a produktů. Všechna mají vyvážený poměr proteinů, minerálních látek, vitamínů i vlákniny a jsou zcela bez přidaných chemických látek a glutamátů

Překvapení letošních Vánoc

První krok ke změně může být malý ale zřetelný. A právě pokud si nejste jisti, zda bude dárek pochopen jako dobrý úmysl, začněte jemně. Balíček na 2 týdny může vaše blízké seznámit s KetoMix dietou a díky jeho obsahu hned pochopí, že se během nízkosacharidového stravování nebudou muset trápit hlady. Uvnitř balíčku najdou manuál, který je navede na to, jak začít a pokračovat v dietě. A pokud budou chtít vědět více, vždy mohou využít radu od KetoMix výživových poradkyní po celou dobu diety ZDARMA.

Pokud máte s dietou sami zkušenosti, držíte se a nechcete ani o Vánocích polevit, můžete si zkusit připravit nízkosacharidovou štědrovečerní tabuli, ale i cukroví, které najdete na www.ketomix.cz mezi recepty. Vánoce tak mohou být bez stresu a odpírání svátečních dobrot.

Předvánoční soutěž o to nejlepší z diety KetoMix. 

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a základní balíček s dietou, ale i dalšími dobrotami, může být váš!

 

A co můžete vyhrát?

1. místo -balíček bude obsahovat
1x 14denní balíček KetoMix diety 
1× Koktejl velké balení, 40 porcí + 3× Příchuť
1× Polévka asijská, 10 porcí
1× Kaše banánovo-jablečná, 10 porcí
1× Omeleta s příchutí slaniny a sýra, 10 porcí
1× Manuál, 1× Odměrka, 1× Šejkr
1x Multivitamín s minerálními látkami
1x pomerančový sirup
1x Sušené maso krůtí - teriyaki (3 porce)
1x Rosé Kozí horky 

A na další šťastlivce čeká KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou.

 

 

 

 Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.