Soutěž o 3 x členství v Klubu Pánů z Ponožkovic

Soutěž o 3 x členství v Klubu Pánů z Ponožkovic

Udělejte mu radost a obdarujte ho k Vánocům hravým dárkem: členstvím v Klubu Pánů z Ponožkovic


Každý měsíc ho potěšíte legendárním, pestrobarevným ponožkovým párem.

Dárkovou, ručně vyráběnou krabičku s jedním ponožkovým párem pošleme ještě před Vánoci Vám, ať máte co přichystat pod vánoční stromek. Sváteční nálada začne až ve chvíli, kdy krabičku rozbalí, a kromě ponožek na něj vykoukne ještě uvítací dopis do Klubu a originální vzkaz od Vás.

Každá další zásilka pestrobarevného ponožkového páru již poputuje přímo do poštovní schránky obdarovaného. A bude se to dít celý půl rok. Takže od ledna do června ho každý měsíc potěší nová barevná kombinace, jelikož ponožky jsou vždy jiné. Jedinečné a nikdy se neopakují. Jejich vzhled, barevná variace i vzor, to vše je do poslední chvíle tajeno. Nikdo ze členů Klubu nemá ani tucha, co na něj daný měsíc v poštovní schránce čeká.

No a pokud bude ten Váš odvážný a bude si chtít hrát, může si ke svým ponožkám ve vybraném měsíci objednat stejně barevné spodní prádlo v rámci akce Operace trenýrky. Pro každého tatínka je tu navíc další možnost. Bude-li chtít ladit se svými potomky, lze objednat dětské ponožkové páry v libovolném množství i velikostech.

Získejte nyní členství v Klubu Pánů z Ponožkovic pro svého milého. 

Nápověda na www.ponozkovice.cz (v sekci Operace trenýrky).

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: E. Sluka, M. Mikulecká, K. Pluchová