Co ještě pod stromeček?

Co ještě pod stromeček?

Proč zvolit legendární dárek pro něj a jaký je důvod k tomu, obdarovat ženu limitovanou edicí?


Majitel dnes už známého Klubu Pánů z Ponožkovic, Petr Janda, říká, že jeho cílem je probarvit Česko pestrými ponožkami a dělat radost celým rodinám po celý rok a o to více teď na Vánoce. Do Klubu, který funguje letos už 7 rokem patří mnoho ponožkových nadšenců a ty spojuje jedna společná věc: překvapení. Nikdo z nich totiž do poslední chvíle netuší, jak bude to, co občas vykukuje z polobotek, vypadat.

Muži, kteří se stali členy Klubu dostávají každý měsíc do poštovních schránek nový, unikátní ponožkový pár. Při rozbalování obálky na ně čeká pestré překvapení,“ vysvětluje Petr Janda a dodává: „Většina z nich dostala své členství jako dárek k Vánocům, narozeninám, výročí, nebo třeba od kolegů z práce.“ Aby to ženám nebylo líto, tvůrci Klubu vymysleli limitované tříměsíční edice, které jsou k dostání v prosinci.

 

Legendární členství v Klubu mu udělá radost pod vánočním stromkem a pak ještě několikrát do roka. Každý měsíc totiž bude objevovat v poštovní schránce překvapení v podobě pestrobarevného, vždy unikátního ponožkového páru, který už se nikdy nebude opakovat. První zásilku pestrého ponožkového páru v dárkové, ručně vyráběné krabičce zašle Klub dárci či dárkyni, aby ji pěkně mohli přichystat pod vánoční jehličnan. Přibalen bude i uvítací dopis a možný je také originální vzkaz třeba s poselstvím.

To zní dobře, že? A ještě lepší to bude ve vybraných měsících v roce. Teď například v březnu 2021 bude možné doplnit své ponožky o barevně ladící spodní prádlo. Jednoduše na webu ponozkovice.cz člen zvolí akci s názvem Operace trenýrky a outfit bude dokonalý.

Tatínkové mohou barevně ladit se svými potomky. K dospěláckým ponožkám je totiž možné objednat dětské ponožky v libovolných velikostech i množství. I tato varianta může být skvělým dárkem, díky kterému se nasměje celá rodina.

 

Limitovaná edice potěší každou ženu. Letošní Vánoce je k dispozici limitka vymazlených, dámských ponožek. Jde o tříměsíční záležitost. Můžete si ji koupit pro sebe, nebo ji dát kamarádce jako dárek. První pár dostanete v prosinci, druhý a třetí pak putuje obdarované ženě v lednu do poštovní schránky. Pro první pár je samozřejmostí luxusní, dárkové krabička, která potěší nejprve svým designem a následně svým obsahem.

Ponožkoví tvůrci myslí i na ekologii. Letos se totiž v Ponožkovicích rozhodli přejít na ekologické obaly. Plastové lepící pásky nahradi páskami papírovými. Zbavili se laminovaných etiket, ty zastoupil luxusní italský papír.
V neposlední řadě jsou ekologické i poštovní obálky, ve kterých jsou doručovány členské ponožky do poštovních schránek.

 

Na ponozkovice.cz snadno objednáte svůj letošní dárek a stihnete to i na poslední chvíli.

A nezapomeňte, že nám ve středu končí soutěž o předplatné pro vašeho milého :-)