Letos nás určitě čekají Lepší Vánoce!

Letos nás určitě čekají Lepší Vánoce!

Většina z vás má jistě vánoční svátky spojené s rodinnou pohodou, dárky a rozzářenýma očima dětí. Nikdo z vás si nechce nechat Vánoce nikým ani ničím pokazit. Naopak, každý rok se snažíme si udělat vánoční chvíle ještě pohodovější a lepší než ty předchozí.


Hlavně nesmíme nezapomenout zhlédnout všechny pohádky a romantické filmy, bez kterých by to snad ani nebyly Vánoce. Ale jak stihnout úplně všechny tradiční vánoční filmy bez toho, abychom byli neustále přilepeni na gauči? Nadělte si pod stromeček Lepší.TV, která vám umožní užít si svátky ještě o mnoho lépe.

Kuchařinky u plotny, tatíci s dětmi při zdobení stromečku i ti nejstarší v domácnosti jistě ocení, že se konečně mohou věnovat i kouzelné atmosféře těchto dnů, než jen neustálému hlídání času, kdy začíná oblíbená pohádka, film či další díl seriálu. Konečně máte možnost si sami určit, kdy se budete dívat na televizní obrazovku a kdy si užívat jedinečnou atmosféru Vánoc. S tím vám jednoznačně dopomůže oblíbená televizní služba Lepší.TV. K ní vám postačí prosté připojení k internetu a pánem obrazovky náhle není televizní program, ale Vy!Vánoce nám usnadní Lepší.TV!

Během několika minut si lze (díky pár kliknutím na internetu) službu Lepší.TV pořídit a definitivně nechat za hlavou stresy spojené s televizní zábavou. Není potřeba nikam chodit, ani složitě podepisovat a posílat smlouvy! To opravdu u služby Lepší.TV nehrozí. Věřte, že předvánoční shon se najednou promění v pohodový čas. Najednou vás nic nehoní. Nejdříve se postaráte o rodinu a povinnosti, a pak si v klidu užijete své oblíbené programy. Můžete si pustit film, který běžel až před třiceti dny, přetočit si právě běžící program na začátek, přeskočit nezajímavé scény a jakýkoliv program si nahrát a podívat se na něj třeba až za 100 dní! Navíc nahrávání pořadů není nijak omezeno žádnými daty, ani dalšími poplatky. A tak si můžete na vánoční svátky připravit skutečnou zásobu pořadů...

Za základní cenu 199 Kč (dokonce nyní první měsíc je na vyzkoušení jen za 1 korunu!!!) máte v ceně kompletní nabídku 119 programů od klasických českých, přes vybrané slovenské a polské stanice, či řadu sportovních
i dětských stanic či zábavy pro dospělé. A kdyby Vám to náhodou bylo málo, můžete si dokoupit i filmový balíček s dalšími programy – HBO a CINEMAX včetně jejich videotéky, které mají v zásobě dalších 1200 titulů!Vánoce na chatě už nejsou problém!

Ani cestování není se službou Lepší.TV problémem. Opět stačí připojení k internetu v telefonu či tabletu
a můžete si vzít všechny oblíbené programy s sebou na dovolenou. Díky jednoduché aplikaci se tak můžete dívat na chytrých zařízeních klidně na lyžařském svahu nebo zachumlaní v posteli před zaslouženým spánkem. Lepší.TV pak ocení také ti, kteří chtějí poslouchat rádia v TV, koukat na YouTube v TV nebo surfovat po internetu.

Není prostě nic snazšího, než pohodově strávit vánoční svátky bez stresu kdekoliv člověk chce, aniž by se rozhodl obětovat oblíbenou televizní vánoční zábavu. Navíc v této chvíli nabízí Lepší.TV možnost vyzkoušet si ji na měsíc jen za 1 Kč, a ještě k tomu jako vánoční dárek přibalí filmový balíček HBO. Je to výborný způsob, jak se se sledováním televize na internetu nezávazně
a zábavně seznámit. K ničemu se dlouhodobě nezavazujete a díky www.lepší.tv už mnoho z Vás nebude chtít nikdy sledovat televizi takzvaně po staru!!!