8+1 jedinečných zážitkových dárků

8+1 jedinečných zážitkových dárků


Nezapomenutelný zážitek je dárek na celý život. Prohlédněte si ty nejlepší. Hodí se pro partnera, rodinu
i kamarády. A dobrá zpráva pro ty, kdo svátky řeší na poslední chvíli. Zážitek pořídíte i 5 minut před štědrovečerní večeří. Poukaz totiž dostanete obratem.

1. Pivní hotel – sen milovníka zlatého moku

Zážitek pro příznivce piva, ale i muže, který si chce užít volno a vychutnat si chmelový nápoj v jedinečném prostředí. V Česku totiž vznikl unikátní pivní hotel. Druhý takový najdete jen ve Skotsku. Na tomhle místě se ochutnávají skvělá piva ze zdejšího pivovaru. Obdarovaný má k dispozici i soukromou pípu. Žádné chození se džbánkem na bar nebo čekání na obsluhu.

V mezičase se dá relaxovat v pivních lázních a čerpat síly ve wellness. I tam mají pípu, hned po ruce. A o hladu také nebude. Pivní hotel s ubytováním nabízí skvělou kuchyni. A kdyby náhodou byla piva dost, k dispozici je
i víno.


2. Let balonem je pěkný dárek pro rodiče

Dopřejte snění s hlavou v oblacích třeba rodičům a pořiďte jim vyhlídkový let balónem. Zažijí svět z nevšední perspektivy. Budou koukat ptákům do hnízda, pozorovat šrumec na zahrádkách nebo traktory na poli. A navíc: ticho nahoře je vážně dechberoucí. 

A pokud to chcete s plnou parádou, můžete jim k letu balonem dopřát i ubytování na zámku. Čekají na ně procházky zámeckými zahradami, návštěva muzea balónového létání i sklenička dobrého vína a lahodná večeře. Na samotný let pak vyrazí přímo z nádvoří zámku, kdy je odvezou na místo letu i zpět. 


3. Degustace vín pro partnera, kamarádku i rodinu

Řízená degustace vína, kdy člověk ochutná několik lahodných sklenek a ještě se o nich něco dozví – to je dárek, z něhož se zaraduje každý. Navíc se naučí víno správně pít a zjistí více o pěstování. Pak vám své nabyté vědomosti může předat třeba při láhvi toho nejlepšího, co na degustaci měl.

Stejně tak můžete obdarovat kamarádku a vyrazit na degustaci s ní. Dopřejete si příjemný večer, kdy máte čas probrat věci, na něž se při běžném shonu nedostává. Ideální dárek je to i pro rodiče, kteří si mohou užít chvíli ve dvou. Ochutnávku vín jde udělat i doma. V dnešní době se to nabízí. Domů vám přijde bedna vybraných lahví. Se someliérem se setkáte online, on vás vzorky provede. 

4. Tandemový seskok je ten správný adrenalin

Let letadlem do až 4 000 metrů, kdy srdce buší jako o závod. Tandemový seskok je pro chlapa pořádný dárek. Uslyší jen hučení letadla a pokyn tandemového parťáka, že je čas. Pak vykročí do prázdna a poletí volným pádem až 200 km/h. Užije si zábavu a odejde se zážitkem, který mu bude dlouho kolovat v žilách.

Navíc si domů přinese video a může tak vzpomínat na to vzrušení a jedinečné pocity. A kdo ví, třeba mu
k dalším Vánocům dáte už samostatný skok padákem z letadla. Tentokrát bez instruktora na zádech.


5. Surf arena potěší sportovce i dobrodruha

Člověk si vyzkouší rovnováhu a odolnost vůči vodě na surfařském prkně. Surf Arena v Praze má simulátor, který nemá v Evropě obdoby. Navíc nezáleží na počasí, indoor surfing pod střechou se dá užít kdykoliv. Obdarovaný bude mít k ruce zkušeného instruktora. Vysvětlí základní techniku, ukáže, jak se na prkně držet. Pak se už může klouzat na vlnách. Na památku dostane i video

6. Bungee jumping - zážitek plný adrenalinu

Adrenalinový zážitek, při kterém si obdarovaný užije i stav beztíže. Bungee jumping je dárek, na který jen tak nezapomene. A pokud jste dobrodružný typ, skočte spolu! Tandemový bungee jumping je stejně skvělý, jako když skočíte separé. Navíc získáte nadšení ze společné odvahy.


7. Simulátor letadla. O pilotování snil každý kluk

Jestli si rád v dětství hrál s letadly, pilotování na zkoušku bude milovat. Nejlepší letecký simulátor obdarovanému ukáže, co vše práce pilota obnáší. Během letu se dočká i adrenalinu – zažije špatné počasí, přistání v obtížném terénu nebo výpadek motoru.

Nadšenec her pak zaujme simulátor bojového letounu – pilotování legendárního stíhacího letounu už čeká.
A díky 3D brýlím zakusí realitu strategického boje se vším všudy. Při letu v bojové stíhačce zase může vyzkoušet bojové a obranné manévry, obsluhu radaru, útok na vzdušné cíle nebo shození bomby.

8. Větrný tunel pro chlapa zn. ideál

Letecké zážitky muž docení více než ponožky nebo flanelovu košili. Ve větrném tunelu si vyzkouší volný pád bez toho, aniž by nastoupil do letadla. Zažije sílu větru o rychlosti až 270 km/h. To vše v tunelu, který je šířkou 4,3 m a výškou 12 m jediným podobných zařízením v ČR. Ne nadarmo se mu říká hurricane factory.

Při letu může mít i speciální 3D brýle, takže se ocitne ve virtuální realitě dle vlastního výběru. Čeká ho tak příjemné dilema, jestli zkusit volný pád vesmírem, skok padákem nad Prahou, vyhlídkový let nad Manhattanem nebo se proletět nad španělským pobřežím. 9. Dárkový poukaz - spolehlivý univerzál

A pokud si stále nejste jisti, je tu skvělý poukaz na zážitky. Vyberte si sami z nepřeberného množství zážitků. Namátkou jmenujme jízdu bagrem, únikovou hru, paintball ve virtuální realitě, kurz přežití, jízda sportovním vozem, lahodnou degustaci... 

Zážitek navíc seženete i na Štědrý den. Hned po objednání vám totiž přijde do e-mailu. Na uplatnění je čas 24 měsíců. A pokud by mu přece jen nesedl, poukaz do šedesáti dnů vrátíte či zdarma vyměníte za jiný.

 


Všechny zážitkové dárky a poukazy seženete na Zážitky.cz.