Vyzkoušejte KetoMix Směs z kávy na podporu hubnutí!

Vyzkoušejte KetoMix Směs z kávy na podporu hubnutí!


Populární česká nízkosacharidová dieta uvedla na trh další novinku – Směs z kávy na podporu hubnutí
s příchutí zelená káva. Není to jen šetrnější alternativa, ale na rozdíl od klasické kávy tahle obsahuje jedinečné ingredience! Jaké je její tajemství?


Možná si říkáte, v čem je Směs z kávy KetoMix jiná, než ostatní kávy?

Obsahuje totiž navíc rozpustnou čekankovou vlákninu – Inulin, Garcinii Kambodžskou, Matcha čaj a Bromelain. Každá z těchto přísad je pro organismus zásadně prospěšná. Právě směs z kávy s rozpustnou čekankovou vlákninou bude dokonalým spojením ojedinělých ingrediencí a jednoduchou formou, jak je pravidelně zařadit do stravy.

Podpořte pitným režimem i shazování kil

Nejen během hubnutí by mělo správně fungovat naše trávení. Podpořit se dá právě Inulinem – to je rozpustná čekanková vláknina, která přispívá k normální funkci střev. Dalším důležitým procesem v našem těle je metabolismus lipidů (neboli metabolismus tuků). Při něm dochází k rozkládání tuků za účelem vytvoření buněčné energie. A právě metabolismus tuků velmi dobře podporuje Garcinie Kambodžská a podílí se na něm také Matcha čaj.

A poslední složkou, která podpoří biochemické reakce v našem organismu, je Bromelain - směs enzymů. To vše jsou látky, které v klasické kávě nenajdete. Obohaťte tak svůj běžný rituál z pití kofeinového nápoje o tyto blahodárné živiny a dopřejte svému tělu něco navíc.

Pokud stále nemáte rozhodnuté, jaké dárky letos rozzáří obličej vašich blízkých, inspirujte se. Dárek v podobě směsi z kávy na podporu hubnutí zahřeje jistě nejen u srdce, protože budete myslet na zdraví obdarovaného, ale zcela doslova ho potěší i v zimním období.

S příchutí zelené kávy si vychutnáte každý okamžik, a naberete znovu sílu i na těžší  překážky všedního dne.

  • Obsah celého balení má 94 g (tedy 47 porcí),
  • vhodné již od 1. fáze ketonové diety KetoMix,
  • vysoký obsah vlákniny,
  • bez přidaného cukru,
  • skvělá příchuť zelené kávy,
  • snadná a rychlá příprava.

 

Více informací a možnost k zakoupení najdete na wwww.ketomix.cz.

 

 

Cena za porci je necelých 8 Kč.