Co funguje na vši?

Co funguje na vši?

Odvšivovací přípravky Parasidose s vůní bonbónů!


Některá místa jsou pro vši vyloženě příznivá. Kromě mateřské školy či letního tábora mezi ně patří i plavecký bazén. Věděli jste, že vši jsou výborní plavci? Zkrátka, máte je raz dva, ale zbavit se jich nebývá snadné. Aby to byl boj úspěšný, provede vás značka Parasidose postupem o třech jednoduchých krocích: od léčby, přes ochranu domácnosti až k prevenci.

 

První vešku lze chytit snadno. Stačí když děti dají hlavy blízko sobě, případně si ve školce omylem vymění čepici nebo šálu. Důvodem pro zahájení léčby je přítomnost i této jediné vši či žijící hnidy. Veš se totiž dokáže množit obrovskou rychlostí. Francouzská značka Parasidose patřící pod Laboratoires Gilbert čerpá ze 37 let zkušeností s vývojem přípravků proti vším a hnidám, tedy pedikulóze. Nabízí komplexní, účinné a rychlé řešení, jak se vší zbavit a také jak zabránit jejich návratu. Posláním značky Parasidose je především usnadnit péči rodičům nabídkou snadno použitelných produktů s komfortní aplikací. S odvšivovacími přípravky s vůní bonbónů a repelentními mašlemi do vlasů vonícími po levanduli to bude radost i pro děti!

Moderní odvšivovací přípravky Parasidose jsou založené na bázi přírodních látek nebo silikonů. Mechanický způsob odvšivení, kdy dojde k zadušení vši, funguje navzdory rezistenci vší vůči dříve používaným chemickým látkám. Nové odvšivovací přípravky Parasidose nejsou neurotoxické. Na léčbu navazují dva další kroky, které zajistí, že se vši nevrátí!

 

Krok 1: Léčba

Odvšivovací přípravky Parasidose Biococidin nejsou žádným trápením! Mají totiž originální francouzskou bonbónovou vůni, kterou předají i vláskům! Parasidose Biococidin je výrobek určený pro dlouhé vlasy. Během jedné aplikace (45 minut) zároveň ničí ochranný plášť vší, což vede k jejich dehydrataci. Jde o přírodní produkt. Doporučená cena: 279 Kč/110 ml.

Parasidose Biococidin Express se hodí pro krátké vlasy: Vši i hnidy zabije už za 15 minut. Stejně jako Parasidose Biococidin, i Parasidose Biococidin Express voní po bonbónech a jde o přírodní produkt. Originální receptura Laboratoires Gilbert usmrtí vši a hnidy zablokováním jejich dýchacích cest. Odvšivovací přípravek se používá opakovaně, minimálně ještě jednou po týdnu od prvního použití. Doporučená cena: 299 Kč/balení 100 ml.

Pro vyčesání neživých vší z vlhkých vlasů postačí použití obyčejného hřebenu. Pro vyčesání svléknuté hnidy
z vlasů je ale třeba použít Parasidose kovový hřeben s hustými kovovými zuby, jeden z nejprodávanějších výrobků značky Parasidose! Doporučená cena: 95 Kč.

   


Krok 2: Ochrana, aneb co nejde prát, postříkejte

Odvšivením jedné hlavy boj s pedikulózou nekončí: Ve druhém kroku aplikujte Parasidose Insekticidní sprej do domácnosti, který likviduje vši i hnidy například na povrchu z nepratelných textilií, ale lze jej nastříkat třeba i do čepice. Jakmile se totiž v domácnosti jednou vyskytnou vši, není vyloučeno, že se rozšíří po celém domě. Tedy všude, kde došlo ke kontaktu s napadenými vlasy, což může být pohovka, matrace, ale i cyklistické helmy, autosedačky. Odvšivit domácnost Insekticidním sprejem Parasidose do domácnosti je třeba nejlépe ihned, veš dokáže naklást až 10 hnid za den. Jedna dospělá samice tedy za svůj asi třítýdenní život naklade až 300 hnid. Dokáže přežít mimo vlasovou pokožku celých 36 hodin, hnidy dokonce i 6 dní. Je tedy nezbytné zlikvidovat vši
i hnidy všude a zamezit tak dalšímu šíření. Doporučená cena: 305 Kč/250 ml balení.
Krok 3: Prevence a péče

Třetím krokem v systému Parasidose je prevence, která spočívá v aplikaci opatření, díky nimž lze výskytu vší bránit. Tato opatření nezaručí 100% účinnou ochranu, dokáží však podstatně snížit riziko napadení.

Preventivní přípravky Parasidose obsahují i esenciální oleje extrahované z aromatických rostlin. Parasidose repelent proti vším stačí nastříkat na celou vlasovou pokožku a vlasy před odchodem do školy či školky. Neoplachuje se, účinek je okamžitý a dlouhotrvající. Přípravek poskytuje vědecky prokázanou ochranu v délce 48 hodin. Doporučená cena: 225 Kč/100 ml balení.

  

Vypadá ve vlasech krásně, voní, a ještě ochrání před ataky vší: Parasidose ChouChou Repelentní mašle proti vším je vhodným doplňkem po odvšivování. Díky velmi známé a účinné technologii mikroenkapsulace je z mašle uvolňován levandulový esenciální olej v průběhu celého dne. Mašle proti vším je jemná k vlasové pokožce a zanechává příjemnou vůni levandule. Doporučená cena: 179 Kč/mašle.

Regeneraci odvšivovaným vlasům přinese Parasidose Regenerační šampon s esenciálním levandulovým olejem. Parasidose Regenerační šampon je složen speciálně z přísad, jež jsou známy pro své blahodárné
a posilující i ochranné účinky na vlasovou pokožku i vlasy. Doporučená cena: 195 Kč/200 ml balení.

 

Více na www.parasidose.cz a na www.variopharma.cz.

Přípravky značky Parasidose můžete zakoupit v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. www.benu.cz, www.drmax.cz, www.biotika.net.

Sledujte nás na Facebooku, profil Parasidose na vši a hnidy

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o tři balíčky, které budou obsahovat mašli a insekticidni sprej do domácnosti.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.