Připravte si výborné maso na americkém grilu WEBER

Připravte si výborné maso na americkém grilu WEBER


Chcete si pochutnat na opravdu výborném grilovaném masu, rybě i zelenině? V takovém případě vám ještě chybí správný gril. Velice oblíbená je značka WEBER, která nabízí nepřeberné množství modelů. Přijdete si na své, ať už preferujete elektrickou, nebo plynovou variantu. Samozřejmě v sortimentu uvedené značky nechybí ani klasika v podobě grilu na dřevěné uhlí.

V první řadě byste si tedy měli uvědomit, jestli je pro vás vhodnější plynový gril, nebo raději vsadíte na tradiční gril na dřevěné uhlí. V podstatě každý gril WEBER má něco do sebe, a proto se na jednotlivé kategorie podíváme podrobněji.

Plynový gril

V současné době se doporučují především plynové grily, protože jsou zdravější, navíc šťáva z masa nekape na uhlíky, nepřepalují se tuky a celkově je grilování pohodlnější. Péče o takový gril gril WEBER je jednodušší. Zapálení je bezproblémové, regulace teploty je jednoduchá.

Velké popularitě se těší grily řady WEBER GENESIS. Vybrat si můžete hned z několika velikostí. Záleží především na tom, pro kolik lidí většinou grilované pokrmy připravujete. U plynových grilů WEBER máte navíc záruku 10 let na všechny jejich části.

Gril na dřevěné uhlí

Opravdové delikatesy se dají připravit i na dřevěném uhlí. Technologie jsou pokročilé a takové grily jsou snadno obsluhovatelné. Jestliže by vám chyběla originální a nenahraditelná vůně kouře, poohlédněte se po grilu WEBER MASTER TOUCH. Chlubí se unikátním designem, navíc se k němu dají dokoupit různé doplňky a příslušenství.

Elektrické grily

Samozřejmě nechybí ani elektrické grily, u nichž je záruka 5 let na všechny části. Elektrický gril WEBER PULSE je menší, ovšem naprosto dostačující například na balkon. I když bydlíte v bytě, nemusíte se vzdávat grilování.

Pusťte se tedy do výběru grilu. Se značkou WEBER neprohloupíte.