Silná dvojka pro celou rodinu

Silná dvojka pro celou rodinu


Chlad, vítr, mráz, horké večerní koupele, to všechno jsou radovánky i strasti nadcházejícího zimního období, které však nedělají dobře naší pokožce. V chladném počasí je totiž podstatně víc namáhána a v důsledku toho je pak citlivější a podrážděná, nemluvě o tom, že horká voda ji zbytečně vysouší. Co s tím? Dopřejte jí tu nejlepší péči Bioderma Atoderm, která přirozeně posílí kožní bariéru, hydratuje i zklidní a navíc ji ocení celá rodina.

 

Výhody tělové péče Bioderma Atoderm

Znáte to, ráno si dáte rychlou sprchu, ani si nestačíte vyčistit zuby a už na vás z kuchyně volají děti, kde je snídaně. Večer po celém dni únavou většinou ani nevidíte, a tak si před spaním napustíte horkou vanu, abyste se alespoň trochu uvolnila, ale na nějakou následnou péči o sebe už vám nezbývá čas ani energie. Chyba. Po čase totiž nejspíše zjistíte, že vaše pokožka začíná připomínat pergamenový papír, je podrážděná, svědivá a citlivá. A problém je na světě. Ne, nebudeme vás nabádat, abyste si koupila hned několik přípravků, a nejlépe na každou část těla jiný. Naopak, máme pro vás tip na kvalitní a efektivní péči, která se o vaši pokožku citlivě postará, dodá jí hydrataci, výživu a posílí její obranyschopnost, aniž byste musela trávit hodiny v koupelně.

 

Spolu silnější

Přesně taková je tělová péče Bioderma Atoderm. Sprchový olej má sametovou texturu, díky které jemně a šetrně čistí pokožku, zajišťuje jí 24hodinovou hydrataci, zklidňuje i vyživuje, ale zároveň nezanechává pocit mastnoty. Kromě mytí ho můžete použít i jako přísadu do koupele. Až si budete chtít dopřát zasloužený relax, vytvoříte si s jeho pomocí ve vaně jemnou hydratační a pečující pěnu. Následně pokožku ošetřete zklidňujícím tělovým balzámem Atoderm Intensive baume, který díky speciálnímu patentu Lipigenium™ obnovuje kožní bariéru. Dokáže zcela zamezit svědění, díky tomu vám tudíž zlepší i kvalitu spánku. Budete-li  používat nejen sprchový olej, ale následně i tělový balzám, zvýšíte  účinnost obou přípravků a znásobíte jejich sílu. To znamená, že hydratace a zklidnění ochranné bariéry pokožky budou několikanásobně vyšší.

 

Dopřejte si domácí rituál

Oba přípravky mají jemnou texturu, která je vhodná pro každý typ pokožky, včetně atopické, jsou neparfemované a ocení je opravdu celá rodina, od miminek až po dospělé. Velké balení s pumpičkou je navíc praktické a můžete se na něj kdykoli a kdekoli spolehnout. Stačí, když doma zavedete jejich používání pro všechny členy rodiny jako každodenní rituál. Uvidíte, že si ho zamilují.

Řešení pro celou rodinu

Používáním sprchového oleje a tělového krému Bioderma Atoderm   vyřešíte hned několik problémů najednou. O pokožku celé vaší rodiny bude citlivě postaráno, nehrozí vám žádné kožní potíže jako vysušení, svědění, přecitlivělost či dehydratace. Bioderma Atoderm je zkrátka skvělá volba nejen do chladných dní, ale po celý rok! Oba produkty teď navíc seženete v lékárnách za zvýhodněnou cenu. 

 

Vyzkoušejte i jiné produkty řady Bioderma Atoderm

Zvláště teď v zimě byste mohli ocenit krém na ruce a nehty Atoderm, který pokožku rukou regeneruje a chrání, balzám na rty, který obnovuje a posiluje pokožku rtů, či krém na oči Atoderm Intesive eye, což je první ošetřující produkt 3 v 1, jenž okamžitě zklidňuje suchost, podráždění i svědění a snižuje zarudnutí. Celé portfolio produktů naleznete na stránce www.bioderma-cz.com.