ZIMNÍ SOUTĚŽ o balíček Kosmetiky Capri

ZIMNÍ SOUTĚŽ o balíček Kosmetiky Capri


Už jste v péči o pokožku vyzkoušela produkty s kozím mlékem? Kozí mléko obsahuje vzácné mastné kyseliny, které blahodárně působí na naši pokožku. Je bohatým zdrojem přírodních hydratačních látek a jeho účinky na naši pleť jsou doslova zázračné. Nejde tu jen o kozí mléko, ale také o kolostrum, syrovátku, tvaroh a máslo, všechny tyto složky jsou vysoce účinné. Omezují naše vrásky. Naši tvář, tělo i ruce vyhlazují a činí je hebkými.

Připravili jsme pro Vás soutěž o balíček české kozí Kosmetiky Capri. Ta vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní produkty z kozích surovin již 25 let. Svým zákaznicím přináší produkty značek La Chèvre, Le Chaton a Capramedic, které intenzivně pečují o pleť, tělo, ruce i vlasy.

Zapojte se ještě dnes do soutěže o balíček se čtyřmi produkty značky La Chèvre: Denní hydratační krém s tvarohem, Regenerační denní krém (které můžete libovolně kombinovat a střídat v rámci denní péče), dále Regenerační noční krém a Krém okolo očí.

 

Denní hydratační krém s tvarohem (378 Kč / 50 g)
Krém zajišťuje dlouhodobou hydrataci pleti, podporuje její pružnost a jemnost. Chrání před škodlivými vlivy, bakteriemi, viry. Chrání naši pleť dlouhodobě a vysoce účinně. Tento krém lze pro denní péči kombinovat nebo střídat s regeneračním denním krémem.

 

Regenerační denní krém (398 Kč / 50 g)
Zajišťuje regeneraci a dlouhodobou aktivní ochranu pleti. Při pravidelném používání omezuje tvorbu vrásek. Vytvoří na pleti ochranný film, který ji chrání před nepříznivými vlivy. Příznivě ovlivňuje složení kožního mikrobiomu a tím zdravou rovnováhu pokožky. Tento krém je určen pro denní ošetření citlivé, zvláště suché
a zralé pleti.

 

Regenerační noční krém (398 Kč / 50 g)
Působením derivátů vitamínů A a E chrání pleť před předčasným stárnutím. Při pravidelném používání krém pleť regeneruje, zklidňuje a omezuje tvorbu vrásek. Tato mastná emulze vytváří na pleti jemný film, který ji chrání před vysoušením. Tento krém je určen pro noční ošetření citlivé, zvláště suché a zralé pleti.

 

Krém okolo očí (288 Kč / 15 g)
Oční okolí je citlivější než zbytek naší tváře. Kůže je zde tenčí a náchylnější, proto je důležité dobře se o oční okolí starat a používat speciální Krém okolo očí. Tento přípravek je vhodný pro všechny typy pleti, zejména citlivé. Vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek. Vyživuje, zvláčňuje a hloubkově hydratuje.

 

 

Chcete soutěžit o balíček těchto 4 skvělých produktů a získat je pro sebe, nebo třeba pro svoji blízkou jako dárek?


Pak stačí správě odpovědět na soutěžní otázku.

 

 

Nápovědu a více informací o české kozí Kosmetice Capri vyráběné z těch nejlepších surovin
najdete na www.kosmetikacapri.cz.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG, stejně tak i Kosmetiku Capri

 

 

 

výherci: Š. Nývltová, O. Špačková, L. Lepíčovská