Připravme se na Valentýna!

Připravme se na Valentýna!


Milé dámy, slečny. Ať slavíte 14.2 února se svým protějškem,  nebo si budete chtít udělat chvíli pro sebe. I to se počítá! Nová kolekce LISCA dostane do kolen nejen Vás, ale i Váš protějšek. S přípravami na svátek Zamilovaných, je spjatá i otázka: ,,JAKÉ SPODNÍ PRÁDLO SI POŘÍDIT?ˇ"

Samozřejmě záleží, jaký plánujete program. Rafinované, krajkové, hladké, sexy a pohodlné? To vše si návrháři v LISCE dali za úkol. Vznikla tak jedinečná osobitá kolekce SELECTION, kde si vyberou i ty náročnější z Vás! Ať už je vám dvacet nebo sedmdesát. Berme únor jako příležitost udělat radost nejen sobě, ale například i svému partnerovi. Překvapte něčím novým a neokoukaným! Ty staré podprsenky noste pod blůzkou do práce, doma buďte bohyní.

Nejste si jista správnou velikostí? LISCA nabízí online konzultace, v případě koupě nepadnoucího spodního prádla jej můžete vyměnit za odpovídající velikost. Sexy kousky, které dávají moc a sebevědomí, to je LISCA.

Kolekce SELECTION je hravá, zábavná a zároveň velmi sexy a provokativní. Hlavními barvami jsou samozřejmě červená, černá a čisté bílá. Volba je jen na vás! Prádlo je vyrobené z unikátních výšivek, krajek, jemných sítěk a příjemných, měkkých látek, které nebudete chtít svléknout. Romantické spodní prádlo, které vás uchvátí propracovanými detaily, malinkými Swarovski krystaly a dobře zvolenými střihy. 

 

Spodní prádlo je nadčasové, takže pokud jej nevyužijete na Valentýna, určitě se ve vašem šatníku neztratí při jiné příležitosti. Dámy odhoďte zábrany a odměňte se novou kolekcí LISCA SELECTION! 

Chceme se podělit o pár tipů, jak si čas společně užít, jak se odměnit, když už konečně můžeme.

Více na www.lisca.cz.