Amor je trouba, vypusťte Krakena!

Amor je trouba, vypusťte Krakena!

„Sezóna mrtvých květů, nakřivo šitých plyšáků a kýčovitých srdcí. Sentiment teče proudem.“ Pokud to zní jako váš náhled na blížící se den lásky, čtěte dál…


Kdo nepláče po Amorově šípu a nechce se nechat spláchnout obří růžovou vlnou, by měl vědět, že nejlepším způsobem, jak si okořenit život, není pustit si do života další krvelačné monstrum v přestrojení nevhodného partnera nebo partnerky, ale dát si sklenku proslulého Black Spiced Rumu Kraken. Tajná směs koření, která se nechává v tomto karibském pokladu macerovat, mu dodává jeho typickou vůni a chuť. Je temný jako hlubiny, ve kterých přebývá bájná mořská příšera Kraken, po kterém je pojmenován. Traduje se, že Kraken poslal ke dnu loď s největší zásilkou karibského rumu. Nechat se uchvátit mocnými chapadly Krakena v podobě doušků tohoto jedinečného rumu ale není žádnou pohromou, naopak. Kraken Black Spiced Rum chutná nejlépe samotný, na ledu, ale i jako základ míchaných drinků.

 

 

DRINKY PRO TEMNÁ ZÁKOUTÍ VAŠEHO SRDCE

KRAKEN STORM

Kořeněná lahůdka se štiplavostí zázvoru. Bleskový zásah do vašeho černého srdce!

1 díl Kraken Black Spiced Rumu
3 díly Fever-Tree Ginger Beer
Led, limetka

 

Do sklenice naplněné ledem nalijte Kraken Black Spiced Rum, ginger beer a vhoďte díl limetky. Zamíchejte a nechte Krakena dobýt vaše srdce.

 

KRAKEN & COLA

Temná klasika, která na rozdíl od vašich ex nikdy nezklame!

1 díl Kraken Black Spiced Rumu
3 díly coly
Led, limetka

 

Do sklenice naplněné ledem nalijte Kraken Black Spiced Rum, colu a přidejte díl limetky. Zamíchejte a nechte se vtáhnout do temných hlubin, domova toho nejpříjemnějšího společníka.

 

 

Tip navíc: Pošlete pozdrav vašemu ex