Připraveni na workout?

Připraveni na workout?

Móda a doplňky pro skvělou formu


Udělejte si čas na sport! Tento týden jsme pro vás připravili kolekci, která se může postarat o perfektní motivaci. Najdete v ní totiž vysoce funkční trika, legíny i plavky a rovněž celou řadu dalších produktů, které vám podstatně usnadní trénink. Můžete postupovat vlastním tempem – ať už doma nebo venku. Stačí obléknout naše sportovní oblečení a jde se na to! Kolekci „Připraveni na workout“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 8. března 2021, v e-shopu tchibo.cz již od 2. března 2021.

 

Funkční triko
Triko s úpravou DryActive Plus. Funkční materiál v síťovinovém vzhledu. Triko doplňují reflexní prvky. V nabídce je v modré, zelené nebo červené barvě s melírem. Předběžná cena 349 Kč.

Sportovní šortky
Šortky s úpravou DryActive Plus. Jsou pohodlné a doplňují je reflexní prvky. Předběžná cena 449 Kč.

 

 

Rukavice na trénink
Perfektní pomocníci při sportování s pomůckami. Na vnitřní straně mají ergonomicky tvarované polstrování dlaně a protiskluzovou úpravu, která zajistí perfektní úchop. Předběžná cena 299 Kč.

Bezešvá podprsenka
Podprsenka je příjemná na tělo. Je odolná a prodyšná. V nabídce je šedá s melírem nebo tyrkysová s melírem. Předběžná cena 349 Kč.

Sportovní triko 2v1
Triko s úpravou DryActive Plus. Triko lze nosit ve vrstveném stylu nebo každý kus zvlášt. Předběžná cena 399 Kč.

 

Posilovací gumy
Gumy na posilovací, koordinační a pohybová cvičení. Jsou z latexu a délka každé gumy je 265 cm. Předběžná cena za sadu 199 Kč.

Míček na masáž a cvičení
Příjemná relaxace i intenzivní trénink. Míček se díky svému tvaru nepředvídatelně chová při odskoku. Trénink s jeho chytáním zlepšuje reakce, reflexy a rychlost. Současně může zlepšit i koordinaci očí a nohou. Po tréninku míček využijete k cílené masáži fascií. Průměr míčku je 10 cm. Předběžná cena 229 Kč.

Sportovní top 2v1
Top s úpravou DryActive Plus. Lze ho nosit jednotlivě nebo v kombinaci obou kusů. Předběžná cena 399 Kč.

Sportovní legíny
Legíny s úpravou DryActive Plus. Mají speciální boční kapsu vhodnou na smartphone. V nabídce jsou v tmavě modré barvě nebo s barevným celopotiskem. Předběžná cena 449 Kč.

                                                                                                                                            

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.