Soutěžte a podpořte v zimě svou imunitu!

Soutěžte a podpořte v zimě svou imunitu!

Do začátku jara nám ještě nějaký čas zbývá, a proto je potřeba myslet na své zdraví. Vitamínu D, který je přirozeně čerpán ze sluníčka, můžeme mít v zimních měsících nedostatek, a právě proto bychom měli náš organismus umět i na sklonku zimy správně podpořit.


 „Déčko“ přispívá ke správné funkci imunitnímu systému, k normálnímu fungování svalů a k udržení vápníku v krvi. Nečekejte na 21. březen a hrajte s námi o roční balení Vitamínu D3 Vita Solaris od norské společnosti NaturaMed už teď.

Řada z nás může mít v zimě nedostatek vitamínu D. Ten primárně získáváme ze slunečního záření, které ale není v našich klimatických podmínkách dostatečné po celý rok. Jeho nedostatek se pak může projevit
i zdravotními potížemi, jako jsou například únava, svalová slabost, zhoršení kondice, nespavost nebo náhlá změna nálad.

Vitamín D má vliv na mnoho důležitých procesů v našem těle:

  • přispívá ke správně fungující imunitě
  • působí proti ochablosti svalů a udržuje jejich přirozenou funkci
  • zpevňuje strukturu zubů a kostí
  • a zajišťuje lepší vstřebávání vápníku z potravy

 

Aby tyto procesy fungovaly bez problémů, naším cílem by měla být dostatečná zásoba tohoto slunečního vitamínu. Pro pokrytí denní dávky je důležité vystavit většinu kůže na těle slunci alespoň na 20 minut. To se ovšem teď v únoru může zdát jako nereálné, a proto je tu doplněk stravy Vitamín D3 Vita Solaris, který našemu tělu dodá tu správnou doporučenou denní dávku vitamínu D.

 

Produkty

Vitamín D3 Vita Solaris 360 tablet, 499 Kč

Vitamín D3 Vita Solaris obsahuje nejvyužitelnější formu vitamínu D – tzv. vitamín D3. Jen jedna tableta obsahuje doporučenou denní dávku a pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vám zajistí adekvátní hladinu vitamínu D po celý rok. Nyní ve speciální akci pouze za cenu poštovného 49 Kč.

 

 

Zahrajte si s námi a čtyři výherci se mohou těšit na roční balení Vitamínu D3 od společnosti NaturaMed.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci:
P. Thornová, R. Šulcová, O. Sedín