Podpora v péči o pleť a zdraví

Podpora v péči o pleť a zdraví

To je KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou!


 

Česká značka KetoMix přichází s Kolagenem s kyselinou hyaluronovou, který se rychle a jednoduše vstřebává, skvěle chutná a pomáhá v péči o pleť a tělo. Pravidelným užíváním se tělo dočká viditelných změn už za pár týdnů.  Pleť získá díky kolagenu na pružnosti a výživě, vlasům dodá hustotu a lesk, nehty a řasy zesílí a zpevní a tělu poskytne dostatečnou péči, která má vliv nejen na vnější vzhled, ale i na vnitřní orgány, jako jsou kosti a chrupavky. 

 

Málo pohybu, stres, nejistota, minimum sociálních kontaktů - to vše může způsobit, že tělo má méně energie
a je vyčerpané. První náznaky únavy se projeví nejen v povadlé pleti, propadlých tvářích, ale unavená pokožka umí reagovat třeba i formou pigmentových skvrn. Stres může stát třeba i za lámavostí nehtů, padáním vlasů nebo bolavými klouby. Často prostě nestačí jen kvalitní krémy nebo šampóny, tělu je potřeba dodat výživu i zevnitř.
A je to jednodušší, než byste si možná mysleli.

 

Kolagen jako nezbytná složka pro tělo

Kolagen je bílkovina, kterou si naše tělo dokáže přirozeně vytvářet, a která působí jako pojivo nejen v kostech, šlachách, vlasech, nehtech, ale především je nepostradatelnou složkou pokožky. Podílí se na pevnosti
a pružnosti pleti a pomáhá potlačit nebo omezit výskyt vrásek. „Bohužel, přirozená tvorba kolagenu od 25. roku života klesá a po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří vůbec. Proto je potřeba ho tělu dodávat. Výrazně tak omezíte nejen viditelné známky stárnutí, jako jsou vrásky a snížená pružnost pokožky, ale s jeho pomocí udržíte ve formě i vaše chrupavky nebo šlachy. KetoMix je především dieta a právě při ní pokožka může ztrácet pevnost. Proto jsme se rozhodli uvést na trh produkt, který tomu pomůže předcházet,“ uvedla Eva Sroka, marketingová ředitelka značky KetoMix.

 

Kompletní péče v jedné dávce

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou se výrazně podílí na péči o kosti, chrupavky, vlasy, řasy a nehty. Významně pomáhá i v boji proti vráskám. Obsahuje kolagen, který je hydrolyzovaný. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebá se přesně tam, kde má. Kromě toho je v produktu obsažen i vitamin C, který posiluje imunitu. KetoMix kolagen je balen v praktickém balení 30 sáčků. Pro dostatečný přísun kolagenu stačí denně rozmíchat jeden sáček s vodou a vypít.   

Cena jedné porce je necelých 34 Kč. Složení a více informací najdete na www.ketomix.cz.  

 

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou

  • Zpevňuje pokožku
  • Posiluje vlasy, nehty a zuby
  • Zlepšuje pružnost vazů a šlach
  • Přispívá k normální funkci kostí, chrupavek a kůže
  • Dodává řasám hustotu a nehtům pevnost

 

 

Česká značka KetoMix vyvíjí, vyrábí a prodává nízkosacharidové potraviny a doplňky stravy. Zaměřuje se zejména na pomoc lidem, trpícím nadváhou a obezitou, kterým nabízí kompletní dietní programy. Ve svém portfoliu má desítky plnohodnotných jídel, obsahujících kvalitní protein, vitamíny, minerální látky a vlákninu. V produktech KetoMix nenajdete škodlivé chemické přísady ani přidané glutamáty, Valná většina jídel je vhodná pro vegetariány a celiaky.  V roce 2020 KetoMix obsloužil svého 100 000 zákazníka. Dle zákazníků Heureka je KetoMix nejlépe hodnocenou značkou na poli proteinových diet. Více na www.ketomix.cz.