Vyberte si exkluzivní povlečení

Vyberte si exkluzivní povlečení


Povlečení má praktickou funkci, rovněž dotváří celkové vizuální pojetí vaší ložnice. Nejen jí, ovšem. Hodí se totiž i do obývacího pokoje nebo k nábytku na terasu, lze jím povléknout dekorační polštářky. Nabídka je skutečně pestrá, od vizuálního zpracování až po funkčnost.

Dokonalé povlečení pro každého

Povlečení, bytový textil nebo lůžkoviny. Pod těmito hesly naleznete v obchodech či na e-shopech různé povlaky na polštáře a peřiny. Základem je nejen výplň, která by neměla dráždit alergiky. I na materiálu povlečení záleží. Máte rádi klasiku, ve které se nezpotíte? Vám bude vyhovovat tradiční bavlna. Pokud se nechcete trápit s žehlením, využijte krep. Jestli máte citlivou pokožku, nechte se hladit příjemným bambusem, velmi trendy materiálem na povlečení. Je vám v létě horko pod peřinou? Zchladí vás satén, naopak v zimě zahřeje plyš. Dnešní kvalitní povlečení navíc nepouští barvy, jako tomu bylo v minulosti, můžete si tedy dopřát i hodně divoké vzory, které ráno nebudete smývat ve sprše. Povlečení tvoří základ výbavy postele. Pro kvalitní spánek rovněž nepodceňujte ani nákup výplní, tedy samotných polštářů a peřin. Víte, jaká je nabídka? Vše vám přehledně ukážeme.

Luxusní lůžkoviny - výběr

Naznačili jsme, že lůžkoviny skýtají výběr z mnoha materiálů. Někdo nedá dopustit na bavlnu, jiný už nekupuje nic jiného než krep kvůli snadné údržbě. Je pravda, že spousta „hladších“ materiálů (bavlna, satén atp.) je už ale vybaveno o vlákna, která zabraňují vysokému mačkání, takže nestrávíte celý den žehlením vypraného povlečení. Exkluzivní povlečení dnes můžete vybírat v různých rozměrech, rozdílném barevném provedení, klasickém i neotřelém designu. Luxusní povlečení vybíráme většinou podle barevného ladění s ložnicí, někdo se rád pouští do experimentů s extravagantními motivy. Velmi oblíbené jsou variace návrhů designérů či známých osobností. Můžete jimi povléknout polštáře, peřiny, doplňkové polštářky a vyrábí se i přehozy. Celou postel můžete vyšperkovat na nejvyšší úroveň designu.

Luxusní přikrývky a polštáře

Kdybyste si měli vybrat mezi polštářem a přikrývkou, co preferujete? Mnoho lidí zastává názor, že když nejsou přikryté nohy, tak neusnou. I v létě musí mít pocit zachumlání. Kromě povlečení tedy nepodceňujte výběr přikrývky samotné, která může být z mnoha materiálů. Zastánci klasiky ocení přírodní husí peří, praktičtější je umělé duté vlákno. Můžete si vybrat i různé příměsi, jako jsou aloe vera nebo carbonová vlákna. To samé platí i pro výplně polštářů. Tyto prvky mohou mít další funkci. Protože na ně pokládáte hlavu, měly by splňovat jistou anatomickou funkci, svým tvarem mohou působit pozitivně proti stresu.

Skvělé přikrývky

A co se týká dekoru? Dnes už neplatí, že musíte mít povlečení v jednom motivu. Zkuste například jednobarevný polštář a designovou peřinu. Oblíbené je oboustranné povlečené, kdy mají produkty z každé strany jiný motiv. Velmi efektní jsou 3D povlečení, na nichž je fascinující trojrozměrný motiv. Může jít o mystery postavy či různé filmové hrdiny. Když už jsme u hrdinů, zejména děti ocení pestrost motivů. Například sportovní fandové budou rádi za hokejové povlečení, menší děti budou nadšené z kreslených postaviček na peřince. Vsaďte na české výrobce. Ti vám poskytnou kvalitní, jemná, mikroplyšováči heboučká povlečení nejlepší kvality. Obklopte se prvotřídními textilními materiály s úžasnými barvami, jež vám poskytnou ještě kvalitnější požitek ze spánku. Podívejte se na stránky Ceskeluzkoviny.cz, kde najdete nejen pestrý výběr povlečení, nabízí zde i kvalitní přikrývky. Výběr je skutečně pestrý a kvalita je zaručená, takže z nákupu budete mít určitě radost.