Trendy 2021 - jaké tašky budeme v této sezoně nosit?

Trendy 2021 - jaké tašky budeme v této sezoně nosit?


Nejžádanější kabelky v sezóně jaro-léto 2021 nám ukazují, že móda může být stále praktická. Designéři podporující symbiózu stylu a funkčnosti podporují investice do kožených kufříků, prolamovaných tašek inspirovaných rybářskými sítěmi a uměním tkaní makramé. Vybírat můžete také z mnoha prostorných shopper bagů.

Trendy 2021 – na velikosti záleží

Spolu s rostoucími očekáváními praktického rozměru trendových kabelek roste i jejich velikost. Na jaře a v létě roku 2021 designéři jednomyslně zavádějí plážové kabelky a prostorné shopper bagy v městském stylu.
V kolekcích módních návrhářů dominují měkké tvary a přírodní materiály (např. vyztužená bavlna s pruhy), které v pozadí provokují prázdninové vize s malebnou Francouzskou riviérou. Hitem jsou také velké kabelky vyrobené
z elegantní kůže zdobené třásněmi nebo bižuterií. Nabídku najdete například na ccc.eu/cz/kabelky/damske-kabelky. XXL kabelky jsou hitem pro letošní sezónu. Zde platí víc než když jindy, že čím větší, tím lepší.

Malé kabelky pro letošní sezónu

Obecně jsou stejně jako obří kabelky pro jaro a léto 2021 módní i mnohem menší modely. Minimalistické dívky si je jistě zamilují. Miniaturní doplňky, které debutovaly na molech mnoha módních značek jsou obohaceny
o praktický doplněk - opasek, který si můžete nasadit kolem krku nebo zapnout kolem boků a nosit ho jako ledvinku. Mini kabelky jsou dokonalým nápadem pro nošení pouze nezbytných věcí - telefonu, hotovosti, kreditní karty nebo rtěnky. Kabelky jsou fantastickým doplňkem každodenního stylingu, do kterého můžete vložit potřebné předměty. V této sezóně se takové kabelky znovu objevují v trendech, tentokrát v kůži nebo
z recyklovaného materiálu. Jak vidíte, letošní sezóna je plná akcentů, které kombinují ekologii s módou. Pokud si chcete dopřát stylový doplněk, vyberte si tašku se šňůrkami a třásněmi. V eshopu i kamenných prodejnách CCC najdete pestrou nabídku módních tašek. Vybírat si můžete z mnoha módních značek za skvělé ceny. CCC zaručuje vysokou kvalitu a perfektní zákaznický servis.

Pletené kabelky

Kdo říká, že na cestě na nákupy, na pláž nebo na piknik nemůžete vypadat módně? Perfektní volbou pro takové výlety budou síťky a tkané plážové tašky. Jaro / léto 2021 je skvělý čas trávit dlouhé hodiny procházkami mimo město, relaxací na pláži nebo na okolních trzích. Trendům budou dominovat modely inspirované babiččinými síťkami, proutěnými koši a doplňky se slámovou texturou. Zajímavé je, že si takovouto kabelku můžete snadno vyrobit sami doma, protože háčkované a tkadné modely budou nejoblíbenější.

Elegantní kabelky

V trendech pro nadcházející měsíce nemohly chybět návrhy pro milovníky nadčasové elegance a jedinečného stylu. Tak se do světa módy dostaly kabelky na dokumenty, které na jaře a v létě roku 2021 získají geometrické, ploché tvary. S takovým doplňkem se stane ještě charakterističtějším i kancelářský styl. Sáhněte po doplňcích inspirovaných retro kufříky od módních domů jako Givenchy. Kromě plochých, geometrických kufříků v šatníku elegantních žen existují také aktovky, které si znovu dobývají místo na slunci.