Přišel si, když venku pršelo

Přišel si, když venku pršelo

SOUTĚŽ o knihu!


V únoru vyšla v nakladatelství Naše vojsko knižní novinka s názvem „Přišel jsi, když venku pršelo“ od české spisovatelky Sandry Rokosové.
Autorka se v roce 2014 stala jednou z pěti vítězek soutěže „Česko hledá spisovatelky“ a po sepsání internetového románu na pokračování měla v hlavě tolik dalších nápadů, že se pustila do dalšího psaní. Výsledkem je její nový román „Přišel jsi, když venku pršelo“.

 

Něco málo o knize

Hlavní hrdinka Alice odkládá růžové brýle poté, co jí manžel nečekaně oznámí, že odjíždí do Afghánistánu na vojenskou misi. Alice zůstává s malým synem v domě své tchyně na malém městě a snaží se najít východisko ze všech nesnází. Aniž by to plánovala, seznámí se s jedním zajímavým mužem. Nemají to však snadné, oba mají své partnery a smysl pro morální povinnost. Navíc se blíží čas, kdy se manžel Alice vrátí z Afghánistánu. Bude to ale úplně jiný člověk, než kterého znala.

V knize se objevují témata, která řeší každý z nás. Například odvaha. Najdeme odvahu udělat zásadní životní rozhodnutí, aniž bychom věděli, zda je správné?
Nebo láska, která se knihou táhne jako červená nit.
Životní výhry a prohry. Až uplyne určitý čas a podíváme se na situaci s odstupem, zjistíme, že nás všechny ty trable a úskalí možná posunuly dál.

 

Oficiální anotaci, včetně pár ukázek z knihy, najdete na www.nasevojsko.eu.

Kniha se dá zakoupit tamtéž nebo i v jiných internetových knihkupectvích.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o tři knihy. Tak pojďte na to :-)

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.