Zůstaňte fit s AppGallery! Tohle jsou ty nejpopulárnější aplikace pro sport a zdraví

Zůstaňte fit s AppGallery! Tohle jsou ty nejpopulárnější aplikace pro sport a zdraví


Ani mrazivé zimní počasí nemusí znamenat přestávku pro zdravý životní styl. Sportovat se dá stále pochopitelně i venku, čím dál větší oblibě se ale těší také domácí cvičení, ke kterému navíc skoro nic nepotřebujete. V takovém případě jsou ideálním pomocníkem a trenérem v jednom fitness aplikace. V jejich záplavě je někdy těžké si vybrat, proto vám Huawei AppGallery představuje ty nejpopulárnější.

 

Cvičení doma už není doménou pouze zimních měsíců, jarní lockdown z minulého roku toho budiž důkazem. Lidé si kvůli zavřeným fitness centrům zvykli udělat provizorní posilovnu přímo v obýváku, cvičení s vlastní vahou je navíc zdravější než zvedání těžkých závaží.

O to více narostla spotřeba pořídit si virtuálního asistenta, který vás bude při domácím cvičení instruovat
a zároveň spolehlivě měřit výkon, díky čemuž si nastavíte optimální trénink přímo pro vás. A protože je dostupných aplikací pro sportování spoustu, zde jsou oblíbené aplikace, které si můžete stáhnout zdarma
v obchodu a aplikacemi Huawei AppGallery.

 

BetterMe

Série BetterMe, která je obecně zaměřená na zdravý životní styl, se v současné době těší obrovské popularitě. Zejména verze BetterMe: Home Workout & Diet byla velmi oblíbená během karantény, stejně jako v období kolem Nového roku.

Není se čemu divit, aplikace nabízí kromě personalizovaného rozvrhu cvičení a podrobných instrukcí během nich také plán stravování, který pomáhali vyvinout odborníci na stravování. Díky tomu lze zvolit i mezi režimy přerušovaného půstu, keto, vegan a mnoho dalších. Součástí je samozřejmě i počítání kalorií a sledování pitného režimu. Aplikace rovněž navrhne jídla na míru vašemu jídelníčku a přidá k nim video recepty.

Dalšími verzemi BetterMe jsou Walking & Weight Loss (zaměřená na hubnutí chůzí), Weight Loss Running (běh), Calm, Sleep, Meditate (odpočinek a relaxace) a Workout Trainer (posilování).

 

Fitify

Aplikace od českých vývojářů (se sídlem v Klatovech) je v rámci AppGallery jednou z nejoblíbenějších svého druhu ve střední a východní Evropě, celosvětově si ji už stáhlo přes 5 milionů uživatelů. S Fitify můžete cvičit jak s vlastní vahou, tak s pomůckami – třeba s kettlebellem, TRX, medicinballem nebo pěnovým válcem.

Tato jediná česká fitness aplikace (tudíž i plně v češtině) nabízí více než 850 cviků a 15 relaxačních cvičení, její součástí jsou také videoukázky cvičení. Takže pokud se rozhodnete pro domácí cvičení, s Fitify si určitě vyberete workout na míru.

 

Ultimate Ab & Core Workouts

Posilovací aplikace přímo stavěná do skromných domácích podmínek. Díky řadě prostorově nenáročných cvičení dáte zabrat každému svalu ve vašem těle, přičemž si můžete nakombinovat, kterým partiím se budete věnovat prioritně. Ať už si chcete zmenšit objem v pase, vyrýsovat postavu nebo si dát do těla během kardio cvičení, díky Ultimate Ab & Core Workouts snadno dosáhnete na vysněné cíle.

 

O AppGallery

AppGallery je chytrý a inovativní ekosystém, který umožňuje vývojářům vytvářet pro spotřebitele jedinečné zážitky. Naše unikátní jádro HMS umožňuje integraci aplikací napříč různými zařízeními, což přináší větší pohodlí a komplexnější zážitek - přesně to je součástí širší strategie 1+8+N společnosti Huawei. Její vizí je udělat z AppGallery otevřenou a inovativní platformu pro distribuci aplikací, která je přístupná spotřebitelům, a zároveň přísně chránit soukromí a zabezpečení uživatelů a zároveň jim poskytovat jedinečný a obohacující zážitek.

AppGallery je jedním ze tří globálně nejvýznamnějších trhů s aplikacemi a nabízí širokou škálu globálních
a místních aplikací v 18 kategoriích, včetně navigace a dopravy, zpráv, sociálních médií a dalších. AppGallery je
k dispozici ve více než 170 zemích a regionech s více než 530 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě. Od ledna do září 2020 dosáhl celkový počet stažení z AppGallery na 384 miliard a společnost Huawei uzavřela partnerství s 2,3 miliony vývojářů po celém světě.

 

 

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK