Nedejte šanci rýmě a nachlazení

Nedejte šanci rýmě a nachlazení

ZASOUTĚŽTE SI O BALÍČEK, DÍKY KTERÉMU BUDETE FIT


Máme tu neoblíbené období spojené se zimními nachlazeními, rýmami a chřipkami. To vše na pozadí aktuální nákazové situace – viry prostě útočí na tělo ze všech stran. Když se k tomu připojí výkyvy počasí, je na nemoc zaděláno. Víc než kdy jindy bychom se měli věnovat prevenci a budování imunity, protože styku s bacilonosiči se nikdo z nás nevyhne.

Pravidelně se věnujte aktivnímu pohybu a nezapomeňte ani na otužování. A víte, co je ještě důležité? Poskytnou tělu správnou výživu. Měla by se skládat z kvalitních ingrediencí a obsahovat dostatečné množství vitamínů, minerálů a také vlákniny. Ta má totiž blahodárný vliv na správné trávení, které je úzce spjato s imunitou. S přísunem vlákniny vám mohou pomoci cereální tyčinky Fit od českého výrobce, společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Za dobře známou značkou Fit se neskrývají pouze tradiční müsli tyčinky. Vývoj potravinářské výroby této společnosti pravidelně sleduje výživové trendy i chutě svých zákazníků. A tak si můžete pochutnat třeba na ovocných tyčinkách Fit fruit, které si oblíbí i děti. Chuťově bohatý elixír ovocných a zeleninových chutí Fit Smoothie vám dodá potřebnou energii. Mlsat můžete i bezlepkově, spolu s Fit Go.

 

Když budete mít štěstí, můžete různé tyčinky Fit nyní vyzkoušet. Jsou totiž výhrou v naší aktuální soutěži.
Začněte tím, že najdete správnou odpověď na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: 
T. Nosková, P. Plíšková, O. Zouhar