Hody, hody doprovody

Hody, hody doprovody

Velikonoční výslužka pro malé i velké! Zkuste naše TIPY:


Veselé Velikonoce s Haribo

Tento rok připadají velikonoční svátky na začátek dubna. Připravte koledníkům sladkou odměnu v podobě malých pytlíčků s oblíbenými želatinovými bonbony v tematickém balení Haribo Happy Easter Mini. Na malé i velké v něm čekají bonbony v ovocných příchutích ananas, malina, jahoda, pomeranč a citron, to vše doplněné ještě o karamel. Užijte si krásné Velikonoce a začátek jara s Haribo.

Doporučená cena 79,90 Kč za 250 g balení

 

Barevná velikonoční vajíčka pro malé koledníky

Barevná vajíčka k Velikonocům neodmyslitelně patří. Překvapte letos malé koledníky limitovanou edicí Haribo Perl-Eier, barevnými bonbony právě tohoto tradičního tvaru. Pod sladkými perličkami, ve kterých je každý obalen, se ukrývají rozmanité ovocné příchutě malin, jahod, meruněk, pomeranče, citronu a černého rybízu. Oslaďte dětem koledu a užijte si krásné Velikonoce a začátek jara s Haribo.

Doporučená cena 39,90 Kč za 200 g balení

 

Ty můj (vzdálený) zajíčku…

Pokud chcete vašeho nejmilejšího koledníka překvapit a kromě malovaného vajíčka mu dát i další milou pozornost, lahev bublinek je skvělým tipem. Na e-shopu osobnivinoteka.cz můžete pořídit všechny druhy Bohemia Sektu. Pokud váš zajíček slaví Velikonoce jinde než vy a současná situace vám nedovoluje být spolu, nezoufejte: přes e-shop mu můžete lahev nechat poslat a připojit i kartičku s osobním vzkazem. O příjemné překvapení bude postaráno!

Nakupujte na www.osobnivinoteka.cz 

 

Matcha jako superpotravina

„Matcha je speciální druh zeleného čaje pěstovaný na zastíněných kopcích Japonska. Pěstitelé sklízejí pouze ty nejjemnější a nejzelenější lístky z čajovníkových keřů a poté je ručně rozemelou na jemný prášek,“ vysvětluje Petr Patočka, odborník na čaj matcha z MatchaTea.cz.

Možná jste se už setkali s přirovnáním matcha čaje k „šampaňskému mezi zelenými čaji“. V Japonsku se tato superpotravina konzumuje přes dlouhých tisíc let a často také bývá spojována se zen buddhismem. Co se týče historie, na oblibě čaje matcha sehrála roli Severní Amerika, ve které ho obyvatelé začali vyhledávat díky jeho anti-aging vlastnostem.

Matcha Tea se do superpotravin neřadí jen tak. Jeho pravidelná konzumace tělu doplňuje tolik potřebné minerály a vitamíny. Je bohatý na sloučeniny s vysokou antioxidační aktivitou, které chrání před mnoha druhy nemoci. 

 


Yves Rocher novinky 2021

Yves Rocher jako specialista v péči o pleť zaměřuje své úsilí na získávání účinných látek z rostlin. Nyní přichází s novým koncentrovanějším Dvoufázovým regeneračním sérem na noc, které doplňuje oblíbenou řadu Anti-Age Global. Ta obsahuje rostlinný nektar z pupenů šeříku, který eliminuje všechny známky stárnutí na povrchu pleti a zároveň proniká do hloubky pokožky, kde chrání její buněčné dědictví. Vaše pokožka tak mládne, zatímco vy spíte.

Vysoce regenerační sérum na den Anti-Age Global jsme přebalili do nového designu, aby vám oba produkty v koupelně krásně ladily.

 

Pestrá nabídka čajů v jednom balení

Chladné počasí přímo vybízí k tomu zahřát se lahodným šálkem čaje. Pokud máte rádi výběr, oblíbíte si kolekci čajů Majestic Tea Maxi od značky Biogena. V balení najdete 60 čajových sáčků a 6 různých čajových variací, ze kterých si vybere opravdu každý. Objevíte-li mezi příchutěmi svého favorita, můžete ho pořídit i v samostatném balení. Kolekci čajů Majestic Tea Maxi oceníte také díky ekonomickému balení, které využijete doma nebo v zaměstnání a hodí se třeba jako dárek pro vaše blízké.

 

Pořídíte na www.tikaro.cz nebo www.biogena.cz – za 219 Kč

 

Čokoláda RUDOLF BRAUN 1899

Náš příběh začíná na konci 19. století v malé pekárně na předměstí Berlína. Tu vlastnil jistý Rudolf Braun, a jako většina nadšených mladíků měl své ambice. Rudolf se rozhodl, že svou díru do světa udělá nejlepším pečivem ve městě. Miloval čokoládu a experimentoval s novými recepty. Kvalitní čokoláda však byla v té době těžce dostupná a pro obyčejné lidi příliš drahá. Proto si Rudolf vymýšlel nové postupy. Jeho snahu bohužel přerušila 1. světová válka, kdy musel narukovat. Ale jak se říká: všechno zlé je k něčemu dobré. Během války se podíval také do Belgie, země čokolády.

 

Více informací najdete na www.chocolandia.cz.

 

TIP!

Stříbrná medaile Mandala Zdraví

Precizně zdobená medaile z dílny mladé české umělkyně Kristýny Šánové potěší skutečně kohokoliv, kdo se jen trošku zajímá o své zdraví. Nese kolorovaný ornament – ne nepodobný pohledu do kaleidoskopu – se skleněným středem. Její typickou barvou je zelenomodrá, která má léčivý potenciál, podporuje rozvoj a růst, tiší bolest, uklidňuje, odplavuje smutek a přináší svěžest. To všechno v této nelehké době jako když najdete…

 

Stříbrnou medaili Mandala Zdraví od značky Česká mincovna pořídíte za 990 Kč.

 

Dvoučepelové nůžky v mžiku ustřihnou čerstvé větve

Precizně vybroušené břity nůžek Fieldmann FZNR 1006 umožňují čistý a dokonale přesný střih okrasných rostlin, bylin a větviček, až do průměru 20 mm. Předpokladem dlouhé životnosti těchto dvousečných nůžek je při výrobě použitá nerezová ocel SK5 na čepelích. Tyto pohodlné a lehké nůžky ergonomicky sedí v ruce, což zvyšuje komfort a pevný úchop. Doporučená akční MO cena nůžek Fieldmann FZNR 1006 je 149 Kč. Více na www.fieldmann.cz. V prodeji v síti partnerů značky.

 

 

Plyšová zvířátka s velikonoční nadílkou

Jarní sluníčko vytahuje ze země první květiny, příroda a život se probouzí. Víte, že původně se na Velikonoce pomlázkou šlehala i zvířata, aby se brzy rozmnožila a stromky, aby se probraly ze zimního spánku a začaly plodit? Milka Plushes jsou ale na mazlení! Kolekce tří plyšových zvířátek s bohatou nadílkou plnou alpské čokolády v té nejjemnější podobě oslní každého koledníka. Zkuste zapojit zvířátka do vajíčkobraní a užijte si ten moment překvapení, kdy dárkové balní vykouzlí na tváři dokonalý úsměv.

 

Milka Plushes k dostání za 199,90 Kč.