Dejte sbohem velikonočním zajíčkům

Dejte sbohem velikonočním zajíčkům

..a seznamte se s Mr. Rabbita dalšími Satisfyer lahůdkami.


 

Venku je hezky, rtuť začíná stoupat, dost bylo pochmurné atmosféry. Na Velikonoce se rozloučte s tradičními čokoládovými králíčky, nechte se unést novým a smyslným výletem!

Muž nebo žena, single nebo pár, každý má právo na potěšení! Satisfyer, lídr v oblasti produktů pro sexuální wellness, plní všechny touhy, zejména ty nejžhavější. Značka se zavázala k boji za sexuální svobodu a často nám připomíná mnoho zdravotních výhod orgasmu.

Oslavte letos Velikonoce trochu jinak a vyberte si ze široké škály produktů Satisfyer a dosáhněte nirvány! Udělali jsme pro vás výběr hraček pro sexuální pohodu, které se hodí do každého velikonočního hnízda!

Mr. Rabbit
Mr. Rabbit je šikovná hračka kombinující vaginální a klitorální stimulaci. Hedvábně matný povrch, flexibilní rukojeť a stimulátor klitorisu kopírují křivky vašeho těla pro maximální stimulaci a nekonečné potěšení…

DPC : 1289 Kč

 

Sexy secret
Díky praktickému magnetu drží model Sexy Secret diskrétně v kalhotkách a stimuluje klitoris svým ergonomickým tvarem i intenzivními vibracemi. Pomůcku doplňuje příjemný a šetrný silikon a možnost ovládání přes aplikaci Connect..

DPC : 1031 Kč

 

Love Breeze
Vzrušující tlakové vlny stimulují klitoris bezdotykově v 11 intenzitách. Kromě toho tě model Love Breeze nadchne hlavou z měkkého silikonu, dobíjecí baterií a ergonomickým, vodotěsným provedením.

DPC : 773 Kč

 

Love Triangle
Satisfyer Love Triangle je praktický klitorální vibrátor s luxusním designem, který se svou měkkou hlavou jemně položí kolem tvého klitorisu a svou smyslnou kombinací tlakových vln a vibrací tě katapultuje do dosud nepoznaných výšin.

DPC: 1289 Kč

 

One Night Stand
One Night Stand je dokonalou variantou pro každého, kdo se nebojí vyzkoušet naši patentovanou technologii Air-Pulse – zcela bez závazku. Se 4 programy tlakových vln a jedinečnou výdrží na 90 minut si tento produkt zaručeně získá nejen vaše srdce!

DPC : 257 Kč

 

 

 

 

O značce Satisfyer

Satisfyer je významná značka na poli sexuálního wellness, která propojením technologických inovací a sexuálního zdraví přináší zákazníků příjemné prožitky, které působí na různé smysly. Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Mezi hlavní myšlenky a poselství patří, že sexuální zdraví je pro každého bez ohledu na jeho pohlavní identitu, socioekonomické prostředí, věk nebo pohlaví a schopnosti. Se svými 190 oceněními za design, více než 200 produkty dostupnými ve více než 100 zemích představuje značka nejobsáhlejší sortiment produktů nejvyšší kvality v různých cenových úrovních. Satisfyer je lídrem na trhu v mnoha zemích díky svému hlavnímu produktu Satisfyer Pro 2, který je nejprodávanějším přístrojem na sexuální wellness na světě.

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com/cz/.