Jarní vzpruha pro váš botník

Jarní vzpruha pro váš botník

Kráčejte jarem ve stylové obuvi, která vynese váš outfit do módních výšin. Inspirujte se nejnovějšími trendy a dodejte svému botníku jarní vzpruhu!


Po měsících strávených v teplé zimní obuvi přišel konečně čas na přezutí do něčeho lehčího. Pokud váš sezónní botník zeje prázdnotou, osvěžte ho novým atraktivním modelem z kolekce Deichmann.

 

Tenisky – nejen na sport

 

Bílé tenisky mají v botníku své stálé místo. A jinak tomu není ani letos. Pokud hledáte nadčasovou a univerzální jarní obuv, pořiďte si alespoň jeden pár bílých tenisek. Vsaďte na pohodlný ležérní model s neotřelým designem. Letos budou bílé tenisky oživovat barevné a metalické detaily.

Na své si přijdou i barevné sportovní obuvi. Oživte svůj městský look poutavými teniskami v něžných pastelových nebo výrazných sytých barvách.

 

ELEGANTNĚ A PŘITOM POHODLNĚ?

Letošní kolekce obuvi Deichmann se nese především ve znamení pohodlí. Přesvědčte se, že i elegantní obuv může být pohodlná a vklouzněte do šmrncovních jarních mokasín!

Pokud se nechcete vzdát podpatků a toužíte po nohách dlouhých až do nebe, pořiďte si lodičky na pohodlném vyšším blokovém podpatku. Zapomeňte na špičaté špičky, letos fčí oblé nebo retro kulaté.

 

 

NEJLEPŠÍ PŘÍTELKYNĚ? KABELKA!

Kabelka ženu oddaně doprovází na každém kroku. A protože ke každému stylu oblékání a ke každé barvě se hodí jiná kabelka, není pěkných tašek nikdy dost. Ať už vám ve výbavě chybí crossbody kabelka, elegantní kousek do ruky nebo prostorný shopper, v Deichmannu si určitě vyberete.

  

 

Nakupujte online na www.deichmann.com.

 

Nyní máte možnost vyhrát jednu z poukázek na nákup v prodejnách Deichmann.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: L. Šimonová, S. Skalská, R. Dobiášová