Outdoorové hodinky, skvělý parťák pro jarní túry i cyklistiku

Outdoorové hodinky, skvělý parťák pro jarní túry i cyklistiku

Také už se nemůžete dočkat, až vytáhnete ze sklepa horské kolo, inline brusle nebo pohorky
a vyrazíte zdolávat oblíbené kopce?


Přestože současná vládní nařízení rozsah sportovních aktivit poměrně výrazně limitují, a pokud bydlíte v Praze nebo jiném větším městě, do hor nemáte šanci se dostat, neklesejte na mysli. Vymyslete výlet v rámci okresu a začněte po dlouhé zimě postupně zlepšovat svou kondičku. Skvělým pomocníkem, který zaznamená každý váš pohyb, budou outdoorové hodinky Watch GS Pro od HONORu. Až se opatření trochu uvolní, Sněžka pro vás bude hračka!

 

Zpátky do formy

To se lehce řekne, jak ale v současné situaci najít vhodné místo pro sportování a především motivaci? Vyhněte se příliš známým lokalitám, především o víkendu zde narazíte na spoustu lidí, kteří se po celotýdenním sezení doma vydali s rodinkou na procházku. Během pracovního týdne v parcích večer potkáte pouze sportovní nadšence. S motivací vám pomůžou chytré hodinky. Zaznamenají všechny vaše denní aktivity, a vy tak získáte dobrý přehled, jak na tom jste. Stanovte si reálné cíle a začněte zlehka. Zpočátku stačí denně ujít 10 tisíc kroků. Postupně přidejte kroky o víkendu, kdy máte více času na volnočasové aktivity. Na hodinkách HONOR Watch GS Pro lze monitorovat celou řadu sportovních aktivit včetně pěší turistiky, jízdy na kole, běhání, raketových sportů, plavání nebo jógy. V horách mnohdy oceníte také navigaci zpáteční cesty, pomocí níž dojdete do výchozího bodu, i když se nazpět vydáte méně známou trasou. Hodit se budou také informace o předpovědi počasí, či východu a zápasu slunce. Při náhlé změně atmosférického tlaku vás hodinky navíc upozorní i na blíží se bouřku. Majitelé telefonů HONOR a Huawei s EMUI 10.1 se mohou těšit na dálkové ovládání a pořizování fotografií přímo do telefonu.

 

Hodinky se také pyšní opravdu výbornou výdrží baterie. Udrží s vámi tempo po dlouhých 25 dnů, v případě zapnuté GPS vydrží nabité až 48 hodin. Nemusíte se tedy obávat, že se vám na túře vybijí nebo vás zklamou při několikadenních cyklovýletech. Hodinky neustále monitorují váš tep, spánek i hladinu kyslíku v krvi a poskytnou vám až 90 minut outdoorové aktivity a 30 minut volání i poslechu hudby každý týden. Plné nabití hodinek můžete očekávat za necelé 2 hodiny.

 

Odolnost prověřená vojenskými testy

Hodinky HONOR Watch GS Pro mají odolný nerezový ciferník o velikosti 1,39palce a splňuji 14 vojenských norem MIL-STD 810G včetně odolnosti vůči prachu a písku, vlhkosti, dešti i slunečnímu záření, takže se na ně můžete spolehnout i ve ztížených podmínkách. Rezistentní jsou i vůči extrémním teplotám, můžete se s nimi vydat klidně i na Sibiř. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete vše řešit přímo z hodinek, vyhnete se tak neustálému vytahování telefonu z kapsy nebo batohu, když si budete chtít přečíst zprávy nebo přijmout hovor i během zapnutých sportovních aktivit. I přes jejich bytelnost a robustnost jsou na nošení příjemné, bez řemínku váží 45 gramů.

Na hodinkách je na výběr z celé řady ciferníků, můžete dokonce použít i vlastní fotografii. Nově vydal HONOR ciferníky podle znamení zvěrokruhu. Ke stažení jsou přímo v aplikaci Health/Zdraví jen za 9,90 Kč. Dostupné jsou při spárování s jakýmkoli telefonem HONOR nebo Huawei. Hodinky jsou k dostání v černé, bílé a vojensky modré barvě od 4490 Kč.

 

Nyní si o hodinky HONOR Watch GS Pro můžete zasoutěžit na Instagramu nebo Facebooku značky. Neváhejte, soutěž končí v neděli 4. dubna.

Více na www.instagram.com/honorczsk/ a www.facebook.com/Honorcz/.