Dokonalá relaxace u vás doma s noblesní značkou NOBLE ISLE

Dokonalá relaxace u vás doma s noblesní značkou NOBLE ISLE


Luxusní kosmetická značka NOBLE ISLE vám přináší produkty péče o tělo i doplňky pro váš domov, které vám vytvoří nezapomenutelnou atmosféru. Inspiraci čerpá z Velké Británie, odkud pochází, a z jejího přírodního
i kulturního bohatství. Přináší vám tradice, vůně i atmosféru z celého spojeného království.  Vybírat můžete z deseti unikátních kolekcí.

 

RHUBARB RHUBARB!

Pod tímto tajemným názvem se skrývá kolekce obsahující extrakt z hořkosladké rebarbory, který doplňuje vůně citrusových koláčů a bylinek. Právem patří mezi bestsellery.

GOLDEN HARVEST

Kolekce Golden Harvest obsahuje tři odrůdy vinné révy z vinic v Canterbury. Výtažky z hroznů English Chardonnay, Pinot Meunier a Pinot Noir jsou jedním z nejsilnějších antioxidantů ve světě rostlin, které pomáhají podporovat čistou, jasnou a zdravou pokožku.

TEA ROSE

Tradiční anglický odpolední čaj o páté byl inspirací pro tuto kolekci. Řada Tea Rose je okouzlující a čistá kolekce luxusních produktů, obohacená o výtažky z černého čaje, delikátních okvětních lístků růže z Hampshire a směsi jasmínu a šalvěje. Kolekce čajových růží obsahuje vzácné přírodní oleje, které pomáhají zadržovat vlhkost pokožky a ta je pak krásně hebká a jemná. 

FIRESIDE

Kolekce Fireside nabízí dřevitou a orientální vůní. Objevíte vůní skořice, cypřišového oleje a vanilku, jež vytváří dokonalou atmosféru pro klidnou a útulnou noc. Ideální pro zimní večery.

 

WHISKY & WATER

Přírodní výtažek ze sladového ječmene z uznávaného lihovaru  v Dufftown, jednoho z mála lihovarů, který stále sklízí a vyrábí vlastní ječmen stojí za vznikem kolekce Whiskey & Water. Výsledkem je dřevitá, kořeněná, aromatická osobitá vůně, která jistě nadchne nejen pány.

LIGHTNING OAK

Kolekce Lightning Oak oplývá výraznou a nádhernou vůní. Aroma z kouřového dřeva s tóny drceného růžového pepře a bergamotu vám připraví nezapomenutelný zážitek.

 

PERRY PEAR

Hlavní přísadou této řady tvoří výtažky z hrušek, pocházející z 200 let staré hrušně ze sadů Day’s Cottage.
Ta spadá pod organizaci Gloucestershire Orchard Group zabývající se ochranou, propagací a oslavou tradičních ovocných sadů v této oblasti.

 

SEA OF GREEN

Řada Sea of Green je plná čisté, jasné a svěží s vůní zelených citrusů a bylin. Noble Isle získává pro tuto kolekci extrakty z mořského dubu a slanorožce z farmy Roaringwater Bay ve West Cork, kde se skalnaté pobřeží setkává s nedotčenými vodami Atlantiku.

WILLOW SONG

Zelené květy a jemné dřeviny této kolekce nabízí jemnou, květinovou a ženskou vůni.

 

SUMMER RISING

Organický bezový květ a angrešt z ikonických viktoriánských zahrad  v Cornwall, kde se pěstuje přes 200 odrůd ovoce, zeleniny a bylin, to jsou hlavní přísady řady, která oslavuje příchod léta.

Každá řada obsahuje pěnu do koupele a sprchový gel v jednom, tělové mléko i produkty pečující o vaše ruce – tekuté mýdlo i krém na ruce.

 

Vyberte si jednu z noblesních vůní značky NOBLE ISLE, díky kterým můžete vonět od hlavy až k patě. Omamné vůně vám umožní pocítit výjimečný pocit luxusní péče každý den.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž. A co můžete vyhrát?
Na jednu výherkyně bude čekat balíček vybraných produktů!

 

Další informace najdete na těchto odkazech:
https://www.instagram.com/noble_isle_cz/
https://www.facebook.com/nobleislecz
https://www.nobleisle.com/

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.