Veselé barvy pro krásný začátek jara

Veselé barvy pro krásný začátek jara


 

Paletka očních stínů Barry M Wildlife

Produktem, který vás jistě zaujme svou barevností, je unikátní paletka očních stínů Barry M Wildlife.
Právě ta nabízí barevné odstíny inspirované pestrým životem v divočině. Přináší 9 nádherných a sytých pigmentovaných barev, s nimiž vytvoříte celou řadu jedinečných looků. K dispozici jsou odstíny s matným
i třpytivým efektem a vyznačují se dlouhotrvající výdrží.  Na oční víčka je můžete nanášet štětečkem, pěnovým aplikátorem i konečky prstů.

Koupí produktu navíc podpoříte dobrou věc. Tvůrci paletky se totiž spojili s organizací pro záchranu ohrožených zvířat „David Shepherd Wildlife Foundation“ a zisk z každé paletky tak jde na podporu luskounů, kteří jsou nejvíce pašovanými zvířaty světa, a nosorožců, kterým hrozí vyhynutí za méně než 10 let.

Na výběr máte ze dvou variant – první varianta nabízí spíše přírodní odstíny, druhá je barevně odvážnější.

Zakoupit můžete na www.notino.cz/barry-m/wildlife-paletka-ocnich-stinu/

 

Důraz na rty

Pokud rády sázíte na výrazné rty, vyzkoušejte lesk na rty Barry M That's Swell! Zajistí vašim rtům krásný vzhled, ale také je hydratuje a zvláčňuje. Rty lehce zabarví a dodá jim objem.

Zakoupit můžete na www.notino.cz/barry-m/thats-swell-xxl-extreme-lip-plumper-lesk-na-rty-pro-vetsi-objem/

 

 

O Barry M

Barry M je v Anglii kultovní značkou, která téměř 40 let nabízí širokou, barevností proslulou škálu make-upů, třpytek, rtěnek, řasenek a další dekorativní kosmetiky i doplňků. Vystihují ji především výrazné barvy a odvaha vytvářet nové trendy. Barry M si klade za cíl zkrášlit svět vysoce kvalitní, trendy a zároveň etickou kosmetikou. Proto byla značka již od svých počátků v osmdesátých letech „cruelty-free“, tedy netestuje své výrobky
na zvířatech. V současnosti přešla také na veganský koncept.