Jeden balkón, mnoho možností

Jeden balkón, mnoho možností

Vyzkoušejte si doma oázu klidu


Představte si to, léto je na dohled a vy máte přímo přede dveřmi malý ráj. Vše, co potřebujete je balkón. A na velikosti až tak nezáleží, společnými silami z jakéhokoli prostoru uděláme soukromou oázu klidu. V naší nabídce najdete prostorově úsporný nábytek, praktické zařízení, nápady na zeleň a spoustu inspirace na téma zahradničení ve městě, ale nejen tam. Kolekci „Jeden balkón, mnoho množností“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 10. května 2021, v e-shopu tchibo.cz již od úterý 4. května.

Dřevo použité na produkty je s certifikací FSC® C022597.

 

I malý balkón může být velký
I když váš balkón nepatří k největším na světě, máme pro vás pár tipů, jak své oblíbené místo proměnit v krásně útulný prostor.

1. Skládací nábytek
Velmi praktickým řešením je uschování židlí pod sklápěcí stůl a přesně to nabízí naše balkónová sada.

Skládací sada na balkón
Dost místa i pohodlí. Stůl a židle jsou z masivního akátového dřeva s certifikací FSC®. Židle jsou vypletené elastickým pletivem. Rozměry stolu jsou 70 x 74,5 x 75 cm a ve složeném stavu 70 x 74,5 x 26,5 cm. Předběžná cena za sadu 6.790 Kč.

 

2. Závěsné květináče
Ať už se rozhodnete pro květináče na zábradlí nebo vertikální záhony na zdi platí, že čím méně toho bude stát na podlaze, tím více prostorou zbyde pro vás.

Květináč závěsný na zábradlí balkónu
Květiny oživí každé místo. Květináč má odnímatelný držák. Je s odtokem vody ve dně a z recyklovaného plastu. Průměr květináče je 19,5 cm. Předběžná cena 249 Kč.

 

 

3. Pohodlné zařízení
Polštářky, svítidla, koberečky – to vše dodá balkónu krásnou atmosféru, útulnost a pohodlí.

Světelný řetěz
Zútulní prostor a osvětlí. Řetěz má 10 lampiónků a je na baterie s funkcí časovače. Délka řetězu je 390 cm. Předběžná cena 499 Kč.

 

 

Venkovní polštářek
Doladí pohodlí i barvy. Výplň polštářku je z polyesteru. Povlak je odnímatelný, materiál je světlostálý a vodoodpudivý. Polštář je v nabídce ve dvou variantách - s květovaným potiskem o rozměrech 40 x 40 cm a v oranžové barvě o rozměrech 30 x 50 cm. Předběžná cena za kus 299 Kč.

 

Chvíle pohody na balkóně i terase
Občerstvení pod širým nebem, zahradničení, ale i odpočinek a pohoda. To vše můžete zažít na svém balkóně či terase.

 

Odkládací stolek na grilování
Stolek je z kvalitního akátového dřeva s certifikací FSC®. Jeho rozměry jsou 50 x 78,5 x 56,5 cm. Předběžná cena 2.790 Kč.

 

 

Lounge křeslo
Opěradlo s dekorativním výpletem. Křeslo je včetně sedáku a polštáře za záda. Potahy lze sundat a prát. Rozměry křesla jsou 75 x 77 x 67,5 cm. Předběžná cena 3.990 Kč.

 

Závěsné textilní květináče, 2 ks
Malá zahrádka kdekoli. Vhodné i na balkónové zábradlí nebo na plot. Květináče jsou z odolné textilní tkaniny a mají šest přihrádek, které lze naplnit substrátem a osázet. Rozměry každého květináče jsou 29 x 49 cm. Předběžná cena za sadu 399 Kč.

 

Zavlažovací baňky, 2 ks
Zalito i když nejste doma. Zavlažovací baňky jsou ze skla a každá má objem 250 ml. Voda se z nich postupně uvolňuje do substrátu. Předběžná cena za sadu 349 Kč.

 


Venkovní kobereček
Komfort i na balkóně. Kobereček je odolný vůči povětrnostním vlivům. Jeho velikost je 55 x 90 cm. Předběžná cena 299 Kč.

 

Venkovní filamentové světlo
Příjemné náladové osvětlení. Světlo je na baterie, včetně imitace filamentového světelného zdroje. Díky háčku ho lze zavěsit kamkoli a libovolně měnit umístění dle potřeby. Má funkci časovače. Průměr stínítka je 26 cm. Předběžná cena 649 Kč.

 

 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

Více na www.tchibo.cz.