5 kroků k dokonalému tělu!

5 kroků k dokonalému tělu!

Vysněné tělo znamená především přijmout ho takové jaké je, milovat i své nedostatky a pracovat na zdravém funkčním a funkčním těle.  Neexistují žádné standardy nebo vzory, do kterých se musíte „hodit“. Krása znamená jedinečnost!


Někdy věnujeme velkou pozornost hlavně svému obličeji. Hýčkáme ho speciálními přípravky, sérami, maskami 
a krémy a na zbytek těla nezbývá čas nebo nálada. Kůže je největším orgánem a její celková plocha přesahuje 1,5 metrů čtverečních. Zvažte tedy, jak velká je oblast, kterou zanedbáváte ve srovnání s pokožkou na obličeji, které věnujeme čas každé ráno a večer.

A protože tělo do plavek nezískáte přes noc, ale tvrdou řinou den za dnem, připravili jsme pro vás pět jednoduchých pravidel pro DOKONALÉMU tělo! Forma do plavek se dělá v zimě dámy J

 

1. Pijte dostatečné množství vody!

Jedním z nejdůležitějších pravidel pro zářivou a pevnou pokožku bez celulitidy je správná hydratace! Snažte se vypít alespoň osm sklenic vody denně, první z nich ráno, nalačno. Můžete přidat citron. Nečekejte na žízeň, protože pak je vaše tělo již dehydratované a tam se nechceme dostat!

 

2. Peeling jednou týdně!

Ať už máte suchou nebo mastnou pleť, peeling je skvělá volba. Pomáhá tělu očistit se od různých nečistot
a jemně odstranit odumřelé buňky, které ji dusí. Doporučujeme peeling aplikovat jednou týdně, protože také stimulujete krevní oběh a další produkty z řady péče o pleť se mnohem lépe vstřebávají.

Pokud používáte tělový peeling, věnujte se kůži na loktech a kolenou! Nezapomínejte na své nohy! K dispozici jsou speciální peelingy na nohy s více abrazivními částicemi a bohaté na živiny speciálně pro tuto suchou oblast.

 

3. Hydratace, hydratace a hydratace!

Pevná a zářivá pokožka je hloubkově hydratovaná! Používejte tělový krém po každé koupeli! Pokuste se tento rituál udržovat delší dobu, řekněme měsíc, a sama uvidíte rozdíly! Každodenní hydratace pokožky tělovými oleji a krémy se stane potěšením a vaší chvilkou pro sebe.

Vyzkoušejte jemnou masáž vašeho těla, což je samo o sobě dlouhodobý přínos. Jemnými krouživými pohyby stimulujeme krevní oběh a odtok lymfy, což znamená sbohem zadržování vody, celulitidě a oteklým nohou!

Vyberte si tělový krém s vaší oblíbenou vůní!  Péče o pokožku se stane chvilkou, na kterou se budete těšit celý den! Sametová pokožka a dlouhotrvající vůně!

 

4. Jste to, co jíte!

Neustálé soustředění na fyzický vzhled lze někdy kategorizovat jako narcismus. Ale nám jde o sebeúctu. Koneckonců, tělo je „místem“, kde trávíme většinu svého života a zaslouží si to nejlepší.

Alespoň jednou ročně vyzkoušejte účinky detoxu na pokožku, zvláště pokud nemáte sílu vyloučit z jídelníčku rychlé občerstvení, džusy nebo přebytečný cukr. Nejméně deset dní, na jaře, jíst zdravě a držet se dál od pokušení. Volte zeleninu, ovoce, ořechy, ryby, celozrnné výrobky, mléčné výrobky bohaté na probiotika a extra panenské olivové oleje.

 

5. Hýbejte se!

Při pohybu se vám vyplavují endorfiny - hormony štěstí! Aktivujeme naše svaly, pomáháme našemu srdci
a dodáváme si extra energii. Ať už zvolíte procházku v parku, jogging, plavání, balet nebo jednoduchá cvičení doma na matraci, sport znamená krásnou siluetu a krok blíže k tělu, o kterém sníte.

 

 

zdroj: www.sabon.cz