S teniskami NMD od značky Adidas v pohodě doběhnete i na tramvaj

S teniskami NMD od značky Adidas v pohodě doběhnete i na tramvaj


Co by měl obsahovat dámský šatník, aby bylo možné nosit k oblečení pohodlné tenisky? Přestože lodičky na ženě vypadají opravdu dobře, nemusí být pro všechny zástupkyně něžného pohlaví pohodlnou obuví. Na cestu do práce si ale klidně mohou nazout tenisky NMD od značky Adidas, jež se budou dobře hodit i k městskému stylu oblékání. Jak na to, abyste i v teniskám vynikla?

Městský styl je stále oblíbenější

Přestože se tenisky jeví jako výhradně sportovní obuv pro chvíle aktivního odpočinku, moderní doba jim přisoudila i jinou roli. S klidem si je můžete vzít také na pochůzky po městě, na nákupy do obchodního centra, do práce i do školy nebo na setkání s vašimi přáteli. Přitom není třeba dodržet pravidlo, že se tenisky hodí jen ke sportovně laděnému outfitu. Lze je nosit k sukni i ke kalhotám stejně jako k šatům nebo overalu. Společně vytvoří zajímavý vzhled oblečení, s nímž v davu rozhodně nezapadnete.

Kontrasty jsou žádoucí

Tenisky NMD od značky Adidas výborně doplní městský styl oblékání. Kontrastů se přitom netřeba bát – klidně si oblečte černé košilové šaty a k nim bílé tenisky. Výsledný vzhled bude vypadat vyváženě. Pro případ, že by vám bylo venku chladněji, doplňte kombinaci černou bundou – tzv. křivákem, který je stále oblíbený pro své všestranné použití.

Výhodou NMD tenisek je hlavně to, že se hodí prakticky ke každému oblečení. Někdo se v nich dokonce bere
i na vlastní svatbu. I když mají vzhled jako typická běžecká obuv, vyvinuty byly jako lifestyle sneakers. Nabízejí pohodlí a příjemnou chůzi díky odpružené mezipodešvi BOOST. S nimi určitě stihnete doběhnout na tramvaj včas a pak se v práci přezout do dress code lodiček. Stylový vzhled NMD obuvi ocení muži i ženy, pro které jsou určené.

Jak vybrat ten správný vzor tenisek NMD

Firma Adidas dbá na to, aby si její výrobky mohl koupit každý, kdo má rád pohodlnou obuv sportovního vzhledu. Přestože se nejvíce prodávají modely v bílé a černé variantě, najdete také vzory výrazně barevné nebo s různými motivy – s květinami či se vzhledem zvířecí srsti. Nemáte-li ve své blízkosti prodejnu s Adidas produkty, lze je nakoupit také on-line. Internetový obchod Footshop.cz má ve své nabídce boty NMD pro městské nomády, kteří potřebují rychle doběhnout z jednoho místa na druhé.

Podle velikostní tabulky si vyberete správnou velikost tenisek a necháte si je poslat na svoji adresu až domů.
A když se zaregistrujete do klubu, získáte klubové výhody, které oceníte při každé další objednávce. Kdo by nechtěl nakupovat o 10 % levněji nebo mít až 30 dní na vrácení zboží? Footshop.cz vám dá při registraci k dobru 200 korun, jež můžete ihned využít. Registrace je přitom zdarma.

Také se vám líbí uvolněná městská móda a praktické a pohodlné tenisky NMD?

 

 

 

 

Zdroj obrázku: Footshop.cz